Doctorem Vita Plus Nedir?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Doctorem Vita Plus Bant bir genel sağlık bandıdır. İltihaplı eklem romatizması, Eklem ağrısı, Varis, Behçet, Sedef, Migren, Boyun fıtığı, Bel fıtığı, Kas ağrıları gibi tüm ağrılarda kullanılabilir. Transdermal bir bant olarak işlev gören ve ağrıların hafiflemesine yardımcı olan özel bir formüle sahiptir. Bu formül, Kırmızı Ginseng, Saponinler, Gümüş İyonu, Organik Germanium ve Kolajen gibi aktif bileşenlerle zenginleştirilmiştir.

Doctorem Vita Plus Bant Ne İşe Yarar ?

 • Romatizma
 • İltihaplı eklem romatizması
 • Eklem ağrısı
 • Kireçlenme
 • Varis
 • Behçet
 • Sedef
 • Vitiligo
 • Migren
 • Boyun fıtığı
 • Bel fıtığı
 • Kas ağrıları gibi tüm ağrılarda kullanılabilir. 


Doctorem vita plus ağrı bandı ilaç değildir,  içeriğindeki gıda takviyeleri transdermal teknoloji (deriden emilim) yoluyla  vücuda alınmaktadır.

Her bir Vita Plus içerisinde 25 adet bant mevcuttur.

Her bir Vita Plus Bant içerisinde Red Ginseng , Saponins , Silver İyon , Organic Germanium , Kollogen mevcuttur.

Doctorem Vita plus günlük hayatta sıkça karşılaştığımız bazen de kronikleşen eklem, kas-sinir ağrıları ve bölgesel ağrılar için geliştirilmiş bileşenlerden oluşan bir üründür. Vita plus genellikle bel, boyun, bacak, kol gibi bölgesel ağrıların teskini için kullanımı tercih sebebidir.. Doctorem Vita Plus içeriği ise;

 • Silver İyon
 • Organic Germanium
 • Kollogen
 • Red Ginseng
 • Saponins

Gibi bileşenler mevcuttur. Ürün içerik olarak güçlü bileşenlere sahiptir ve doğal ürünlerden elde edilir. Kimyasal içermemektedir. Haricen kullanımı sebebiyle bir çok  kişisel faydası vardır. Yutma sorunu yaşayanlar için  kullanımı basittir. Çünkü  cilde yapıştırılarak kullanılır.  Bunun yanında cilt yoluyla alınmasının bir diğer faydası içeriğinde bulunan etken maddelerin kana karışma süresi daha hızlı olur ve etkisini çok çabuk hissedilir.

Doctorem Vita Plus sağlık bandı kullanıldığı bölgede kan akışını ve enerji akışını düzenler bu sebeple bölgesel sorunları çok çabuk rahatlatır ve size konforlu bir zaman dilimi yaratır. İçerisinde bulunan Red Ginseng , Saponins , Silver İyon , Organic Germanium , Kollogen gibi etken maddelerin vücudunuza sağladığı harika faydaların yanında bu konforlu zaman dilimi için bile Vita Plus kullanmaya  değer.

Doctorem Vita Plus Paket İçeriği
Doctorem Vita Plus Bant'ın her paketinde 25 adet transdermal bant bulunmaktadır. Bu bantlar, ağrıları hafifletmeye ve rahatlamaya yardımcı olan özel içeriklerle zenginleştirilmiştir.

Doctorem Vita Plus Bant İçeriği
Bant'ın içeriği özenle seçilmiş aktif bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Her bir bantta, kırmızı ginseng, saponinler, gümüş iyonu, organik germanium ve kolajen gibi değerli bileşenler bulunmaktadır. Bu özel içerikler, ağrıları hafifletmeye, iltihaplanmayı azaltmaya ve vücudun doğal iyileşme sürecini desteklemeye yardımcı olur.

Doctorem Vita Plus Kullanım Süresi
Vita Plus Bant, uygulandıktan sonra 24 ila 48 saat boyunca etkili olur. Bu süre boyunca bantın içeriğindeki aktif bileşenler cildin altına nüfuz ederek ağrıyı hafifletmeye ve rahatlamaya yardımcı olur.

Doctorem Vita Plus Nasıl Kullanılır
Vita Plus Bant'ı kullanmak oldukça kolaydır. Bantı sırt, omuz veya bel bölgesine yapıştırmanız yeterlidir. Uygulama noktasını kişisel tercihinize göre belirleyebilirsiniz. Bantın yapışkan yüzeyi cilde tam olarak oturmalı ve sabit bir şekilde yerleştirilmelidir. Bantın etkili olabilmesi için temiz ve kuru bir cilde uygulama yapmanız önemlidir.

Doctorem Vita Plus Hakkında Uyarı!
Vita Plus Bantları kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir, özellikle hamilelik veya emzirme dönemindeyseniz. Ayrıca cilt hassasiyeti veya alerjik reaksiyonlarınız varsa dikkatli olmanız gerekmektedir. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutmalı ve yaralı veya tahriş olmuş cilt bölgelerine uygulamamalısınız. Kronik rahatsızlıklarınız veya kullandığınız ilaçlar varsa doktorunuza danışarak güvenli kullanım sağlayabilirsiniz.

Doctorem vita plus uygulama bölgeleri

KULLANIM TALİMATLARI: Lütfen belirtildiği gibi kullanınız. Bantları kullanmadan önce ellerinizi sabun ve su ile yıkayınız. Bantlar koruyucu ambalajından çıkarınız Bandın arkasındaki koruyucu tabakayı çıkarınız ve bandı cildinizin temiz, kılsız tüysüz ve kuru bölgesine yapıştırınız. Uygulamadan sonra ellerinizi tekrar sabun ve su ile yıkayınız. Açık yaralara, yüze, gözlere veya hassas cilde uygulamayınız. Her bir bandın kullanım süresi 48 saattir. Bantları bütün olarak kullanınız ve bantları metal ile temas ettirmekten kaçınınız.

SAKLAMA KOŞULLARI: Doğrudan güneş ışığından koruyunuz!
Bantlar oda sıcaklığında ve koruyucu ambalajında muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kalan bandın kurumadan saklanması için kilitli poşetin ağzını sıkıca kapatınız.

UYARILAR : Bu ürün ilaç değildir. Bu transdermal Bantlar sadece dış kullanıma uygun olup cilt üzerine yapıştırmak sureti ile harici kullanım içindir.

Herhangi bir hastalığı tedavi etmez. Kronik hastalığı olanlar doktora danışarak kullanmalıdır. Ciltte kaşıntı , kabarıklık , kızarıklık , tahriş , döküntü , veya beklenmeyen bir etki görüldüğünde ürünü kullanmayı durdurunuz ve doktorunuza danışınız.

Eğer daha önce herhangi bir banda yada benzer bir ürüne karşı allerjik reaksiyon gösterdiyseniz bu bandı kullanmayınız.

Allerjik reaksiyon ve yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuzla iletişime geçiniz. Hassas ciltlere , ağız ( dudak ) , burun , açık veya kapalı yaralar üzerine , hasar görmüş ciltler üzerine , iltihaplı cilde uygulamayınız . Hamile ve emziren anneler , ilaç , medikal cihaz ve kozmetiklere allerjik reaksiyon gösteren kişiler kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Bebeklerin kullanımına uygun değildir. Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile durulayınız . Yutulması halinde en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz ve tıbbi yardım alınız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

Dolar Yorum