Künye

Ünvan: Öğretmen Sitemiz

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Handan Taşgın

ogretmendestek@hotmail.com

------------

Reklam /  Advertise
Cem Candaş Bayratktar

ogretmendestek@hotmail.com

----------------------

Editör

Ceylan Bayraktar

Selahaddin Erdim


ogretmendestek@hotmail.com

---------------

Adres / address
Sincan / Ankara

Yazılım ve Sistem Yönetimi
TE Bilişim

-------------------------

Yer Sağlayıcı
Net İnternet

-----------------
Haber ve Bildirimleriniz için

ogretmendestek@hotmail.com

YAYIN İLKELERİ

Sitemiz Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. kamugundemi.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan ajans haberleri haricinde haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. kamugundemi.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

kamugundemi.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, ogretmendestek@hotmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU'ndan bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. ogretmensitemiz.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.Eposta    :    ogretmendestek@hotmail.com


Notlar    :    
‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

ogretmensitemiz.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim