Tulum Nasıl Giyilir?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!


KADINLAR İÇİN TULUM NASIL GİYİLİR? 

Tulumu Doğru Parçalar İle Kombinleyin
Birçok kadın sade bir tulumu nasıl doğru şekilde kombinleyebileceğini bilemiyor. Halbuki kullanılacak olan kemer bile tulumun çok daha farklı bir görünüme erişmesine yardımcı olacaktır. Bunun için tulum ile uyumlu olacak olan kemeri seçmek yeterli olacaktır. Tulumları kombinlemek için karmaşık parçalar gerekmez. Sıradan uzun kollu bir üst giysisini mavi tulum ile eşleştirin. Tişörtün renginde topuksuz bir ayakkabı ve küçük bir çanta tercih edin. Üst ve alt kıyafetlerinizin her zaman farklı renklerde olması gerekmez

Düz renkli tulumunu çok daha rahat ve sportif bir görüntüye ulaştırmak isteyenler bunun için yine son dönemlerin gözde parçalarından bir tanesi olan kimonoları kullanabilirler. Kombinin devamında giyilecek olan sandalet ile beraber ise istenilen güzel görüntü ortaya çıkmış olacaktır.


Sonbahar ve kış aylarında da kullanılabilecek olan tulumu bu mevsimlerde kullanmak için tercih edilecek olan parça deri cekettir. Deri ceketin rengi ise tamamen kişilerin kendi isteklerine bağlıdır.

Deri ceket kullanmak istemeyenler ise tulumlarını hırka ile kombinleyebilir. Özellikle son dönemlerde sıklıkla kullanılan salaş ve düz renkli hırkaların yanı sıra uzun hırkalar da yine tulumlar ile rahatça kullanılabilir.

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı