Kadınlar Her Gün Bakımlı Olmak Zorunda mı?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Kadınlar her gün bakımlı olmak zorunda mıdır? Kadınlar her gün kendilerine bakmak olmak zorunda mı? Özellikle evli kadınlar her gün süslenmeleri gerekiyor mu? 
Aslında ister bekar, isterseniz evli olun, veya erkek ya da kadın fark etmez, tüm insanların her gün kişisel bakımlarına özen göstermesi gerekmektedir. 

Her gün bakımlı olmak neden önemlidir?
Bakım, stil ve disiplinin birleşimidir. Kişisel hijyenin sağlanması birçok nedenden dolayı gereklidir; kişisel, sosyal, sağlık, psikolojik veya sadece bir yaşam biçimi olarak. İyi bir hijyen standardını korumak, enfeksiyonların, hastalıkların ve kötü kokuların gelişmesini ve yayılmasını önlemeye yardımcı olur .

Kadınlardan erkekler için bazı bakım ipuçları nelerdir?
Tırnaklarınızı kısa ve temiz tutun (uzun veya kirli tırnaklar, parmaklarınızın keşfedemeyeceği anlamına gelir... ne demek istediğimi anlıyorsanız).
Aynısı ayak tırnakları için de geçerli, eksi "keşfetme" nedeni. Bunun nedeni, uzun ayak tırnaklarının itici olması ve kendinizi umursamıyormuşsunuz gibi görünmesidir.
Tekrar ediyorum, göğüs kıllarınızı Tıraş ETMEYİN. Bu, çıplak zamanı...rahatsız ve sıkıntılı hale getirir. Ayrıca göğüs kılları seksidir. Bu senin bir erkek olduğun anlamına geliyor. Erkeklerden hoşlanan kadınlar, erkek olmanızdan hoşlanacaktır.
Yine de paket bölgesini düzgün bir şekilde kırpılmış halde tutun. Lütfen. Tıraş olmadı, sadece... idare edildi.
Sabahları ve yatmadan önce dişlerinizi fırçalayın ve diş ipi kullanın.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Threads beğeni satın al

backlink Spor haberleri fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak