CateCoin (CATE) Coin Nedir? CateCoin (CATE) Token Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Catecoin, meme yapımcılarına platform sağlayan kedi temalı merkezi olmayan meme tabanlı bir kripto para birimidir.

CATECOİN (CATE) NEDİR?

Mem (internet geyiği) dünyasına farklı bir bakış açısı katmak için oluşturulmuştur. CATE Token, Binance Smart Chain (BSC) blok zincirinde oluşturulmuştur.

En az 100 bin adet CATE Token sahibi olan kullanıcılar kendi memlerini yapabilecekken en az 10 bin CATE Token sahibi olan kullanıcılar ise beğeni ve yorum gönderebilecekler.

CateCoin veya diğer adıyla CATE Token, her işlem sonrası işlem bedelinin %1’i oranında yakım işlemi gerçekleştirmektedir. Ayrıca mevcut yatırımcılara da yine alım ve satım gibi her işlem sonrası %1 oranında ödül dağıtmaktadır.

CateCoin adında coin geçse de bir coin yani kripto para değil bir token birimidir. CateCoin ayrıca bir platform olup platformun kripto birimi CATE Token’dir.

CateCoin bugünkü fiyatı ₺0,000083 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺86.530.847 TRY. CATE / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. CateCoin son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2803, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 97.465.054.342.665 CATE coin.

Catecoin, Merkezi Olmayan Meme Platformu özelliğine sahip Meme parasıdır.

İçeriği onaylanan ve minimum 100 beğeni ve 10 yorum alan içerik oluşturuculara jetonların verildiği içerik çiftçiliğine %35 CATE ayırdık. Yeni adreslere göre yapılan her beğeni ve yorum, kullanıcıya 0,1 Coin ve yaratıcıya 0,1 jeton verecektir. En az 100k jeton sahibi olan tüm kullanıcılar gönderi yapabilir ve 10k CATE sahibi kullanıcılar beğenip yorum yapabilir. Onaylanan tüm memler NFT basımı için uygun olacak ve alıcı bu memlerden tüm ödülleri alacak.

Token adı: CateCoin
Token sembolü: CATE

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CateCoin (CATE) Token  nereden satın alabilirim?

CateCoin (CATE) Token Nereden Satın Alabilirim

CateCoin (CATE) Token  NEREDEN ALINIR?

CateCoin (CATE) Token  şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP CateCoin (CATE) Token   ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol