PlaceWar (PLACE) Token Nedir? PlaceWar (PLACE) Coin Geleceği

PlaceWar, oyuncuları inşa etme, savaşlar ve ittifak yoluyla oyun içi dünyanın görünümünü yaratmaya ve tanımlamaya teşvik eden, son derece ilgi çekici topçu oynanışı ile çoklu zincirde konuşlandırılmış, stratejik bir oyna-kazan sosyal oyun evrenidir. Worm ve r/place'den ilham alan PlaceWar, oyunlaştırılmış ve açık bir İnternet kültürü meta veri tabanı oluşturur ve kontrolü kullanıcılara verir. Daha önce hiçbir Play-To-Earn oyununda görmediğiniz bir oyun deneyimi garantilidir. Savaş ve yaratmayı bütünleştiriyoruz ve ikisini de destekleyecek bir teşvik mekanizması olduğundan emin oluyoruz.

Placewar Nedir?
PlaceWar, oyuncuları inşa etme, savaşlar ve ittifak yoluyla oyun içi dünyanın görünümünü yaratmaya ve tanımlamaya teşvik eden, son derece ilgi çekici topçu oynanışı ile çoklu zincirde konuşlandırılmış, stratejik bir oyna-kazan sosyal oyun evrenidir.

Worm ve r/place'den ilham alan PlaceWar, oyunlaştırılmış ve açık bir İnternet kültürü meta veri tabanı oluşturur ve kontrolü kullanıcılara verir. Daha önce hiçbir Play-To-Earn oyununda görmediğiniz bir oyun deneyimi garantilidir. Savaş ve yaratmayı bütünleştiriyoruz ve ikisini de destekleyecek bir teşvik mekanizması olduğundan emin oluyoruz.

PlaceWar Oynanışı

PlaceWar iki sistemden oluşur: Savaş sistemi ve Piksel sistemi.

Oyuncular, Savaş sistemi modlarında savaşlara hızlı bir başlangıç ​​yapabilir: - PVE - PVP - Guild War

Bir oyunu kazandıktan sonra, oyuncu jeton ödülleri, NFT ve NFT olmayan ödüller alacaktı.

Pixel sistemi, PlaceWar'ın kara sistemidir. Pixel sistemi, oyuncuların NFT olarak sahip olabileceği 90.000 piksel alanına bölünmüş Placedonia adlı bir tuval dünyasının haritasına sahiptir. Her piksel, oyuncuların tanklarını park edebilecekleri, rastgele oluşturulmuş kaynakları toplayabilecekleri, binalar inşa edebilecekleri ve hatta Placedonia'daki piksellerini temsil etmek için bir renk seçebilecekleri bir arazi parçasıdır. Placedonia, oyuncuların savunma botlarını bir tank savaşına davet ederek diğer pikselleri istila etmelerine olanak tanır. Başarılı istilacılar, hasat edilmemiş kaynakları yağmalayacak ve temsil edilen rengi değiştirmeye zorlayabilecektir.

İstila yoluyla, oyuncular kendi resimlerini yaratabilir ve onları görsel alanlara dönüştürebilir. Böyle bir mekanizma, oyuncular arasındaki sosyal bağları artıran oyun içi lonca fikrini PlaceWar'a getirebilir.

Kazanmak için Oynayın PlaceWar'da kazanmanın başlıca 4 yolu vardır: 1. Oynamak için: Ödül kazanmak için PVE ve PVP'de savaşlar kazanın 2. Kazanmak için tahmin: Bir Lonca Savaşı'nda kendinize bahse girin ve oyunu kazanın 3. Kazanmak için toplayın: piksel sahibi olun ve kazanmak için kaynakları toplayın 4. Kazanmak için oluşturun

Token adı: PlaceWar
Token sembolü: PLACE

Web Sitesi: https://placewar.io/

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PlaceWar (PLACE) Token nereden satın alabilirim?

PlaceWar (PLACE) Token Nereden Satın Alabilirim

PlaceWar (PLACE) Token NEREDEN ALINIR?

PlaceWar (PLACE) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP PlaceWar (PLACE) Token  ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol