Advert

X Protocol (POT) Token Nedir? X Protocol (POT) Coin Geleceği

X Protocol (POT) Token kaynak tarafından oluşturulan oyun ve arazi ekonomisi modeliyle RUST dili kullanılarak programlanan ilk metaverse+ uygulama portalıdır. Aynı zamanda heterojen zincirlerdeki DAPP'ler için Metaverse'e düşük maliyetli erişim sağlar ve X Protocol ekosistemini daha müreffeh hale getirirken X Protocol kullanıcılarını paylaşır.

X Protocol, blockchain alanında “Ready Player one”ın World + STEAM platformu olmak için çaba gösterecektir. Polka JS'yi göz önünde bulundurarak. cüzdan mobil cihazları desteklemiyor, X Protokolü daha fazla kullanıcıya hizmet etmek için Polkadot, Solana, Polygon, Ethereum, BSC vb. gibi birden fazla genel zincirde konuşlandırılacak.

Merkezi olmayan, güvenli ve hızlı köprüleme çözümü sağlayan Polkadot tabanlı çapraz zincir protokolü. Heterojen zincirler arasında varlık çapraz zincir yönetimi ve veri toplama tahmin analizi gerçekleştirmek ve açık uygulama ekolojisi aracılığıyla iş uygulaması senaryolarını genişletmek için tasarlanmıştır.

X Protokolü, merkezi olmayan, güvenli ve hızlı köprüleme çözümleri sağlayan Polkadot tabanlı bir çapraz zincir protokolüdür. X Protokolü, Web3.0 tabanlı bir Merkezi Olmayan Metaverse oluşturmayı amaçlar, meta veri deposu içinde, Çapraz Zincir Varlık Yönetimi, Veri Toplama Tahmini Analitiği, Sosyal ağ ihtiyaçları vb. gibi kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için farklı DAPP'ler oluşturulabilir.

Heterojen parçalama teknolojisi, topluluk yönetimi ve X çapraz zincir köprüsü ile X Protokolü, süper ölçeklenebilirlik, hız, birlikte çalışabilirlik, yönetişim ve yükseltilebilirlik sağlar. Polkadot ekolojisine dayanan X Protokolü, ticari kapsamını daha da genişletmek ve ticarileştirilmiş bir meta veri tabanı haline gelmek için gelecekte ETH, BSC, Polygon, Solana, AVAX ve diğerleri gibi diğer kamu zincirlerinde dağıtım yapmayı planlıyor.

Token adı: X Protocol
Token sembolü: POT

Gate.İo Puanlar Ne İşe Yarıyor? Gate.io Borsası Nasıl Kullanılır?

Web Sitesi: https://x-protocol.com/

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

X Protocol (POT) Token satın alabilirim?

X Protocol (POT) Token Nereden Satın Alabilirim

X Protocol (POT) Token NEREDEN ALINIR?

X Protocol (POT) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP X Protocol (POT) Token  ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol