Advert

RichQUACK (QUACK) Token Nedir? RichQUACK (QUACK) Coin Geleceği

Rich Quack'in amacı, sahiplerine yatırım yaparak, inşa ederek, elde tutarak ve kazanarak para kazanma şansı sağlamaktır. Bunu yapmak için çok çalışmaya ve bu amaca katkıda bulunmaya hazır bir insan topluluğu oluşturmak bir önceliktir. Proje, aynı zamanda tutmak için bir jackpot çekilişi kazanabileceğiniz ve her saat, gün, hafta ve ayda bir ödeme yapan loto oynayabileceğiniz güvenli ve güvenli bir yatırım ve bağış toplama platformunun geleceği olmayı hedefliyor.

Rich Quack , sahiplerine “sürtünmesiz getiri üretimi” ile ödüller ödemeyi amaçlayan bir başka aşırı deflasyonist Binance Akıllı Zincir (BSC) meme tokenidir . Sahiplerin, ücretlerin teslim edilmesini beklemeleri veya bahis yapmaları gerekmez. Ücretler akıllı sözleşme tarafından verilir ve hemen sahibinin bakiyesine yansıtılır.

Rich Quack, sahiplerine yatırım yaparak, inşa ederek, elde tutarak ve kazanarak para kazanma şansı sağlamayı amaçlamaktadır.

Rich Quack, ortak bir hedefi olan, çok çalışmaya ve bu amaca katkıda bulunmaya hazır insanlardan oluşan bir topluluk oluşturarak bunu başarmak istiyor. Proje, aynı zamanda tutmak için bir jackpot çekilişi kazanabileceğiniz ve her saat, gün, hafta ve ayda bir ödeme yapan loto oynayabileceğiniz güvenli ve güvenli bir yatırım ve bağış toplama platformunun geleceği olmayı hedefliyor.

Protokol, her işlem için %12'lik bir ücret uygulayarak sorunsuz bir getiri sağlar. Her işlemin %4'ü sahiplerine dağıtılır ve %4'ü QUACK/BNB likidite havuzuna sağlanır. %2'si "sürekli yükselen bir fiyat tabanı" oluşturmak için cüzdanları pompalayıp yakmaya, %2'si ise pazarlama ve geliştirici cüzdanına gidiyor.

Rich Quack, takipçilerini ve diğer kullanıcılarını “QUACK ordusuna katılmaya” ve “daha ​​fazla insan toplamaya” çağırıyor, böylece yükselebilsinler - ya da onların terimleriyle, birlikte zengin şarlatan olsunlar.

Rich Quack'in Kurucuları Kimdir?
Mem coinlerde sıklıkla olduğu gibi, proje kurucuları isimsiz kalmayı tercih etti. Anonim kurucuların diğer projeleri başarılı olmayı başarmış olsa da, bu bir risk olabilir. Günün sonunda, topluluk kuruculardan daha önemlidir ve projenin başarısı topluluğun büyümesine ve topluluk çabasına bağlı olacaktır.

Rich Quack'i Benzersiz Yapan Nedir?
Rich Quack, görünüşe göre, kullanıcıların tokenlerini elinde tutmaları için bir teşvik olarak her işleme yüksek bir %12 işlem ücreti uygulayan standart bir meme jeton formülünü takip ediyor.

Rich Quack'in benzersiz özelliği, güvenli ve güvenli yatırımın geleceği olacağını iddia ettikleri fırlatma rampası gibi görünüyor. Rich Quack mega ikramiye çekilişi ve piyango platformunun 2021'in 4. çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu, QUACK'a diğer meme jetonlarına kıyasla ayırt edici bir özellik kazandıracak ve gelecekte fiyat artışını artırabilir. Rich Quack ayrıca balinaların toplam arzın %1'inden fazlasını elinde tutmasını ve bir seferde %0,1'den fazlasını satmasını yasaklayan bir balina önleme özelliğine sahiptir .

Token adı: RichQUACK 
Token sembolü: QUACK

Web Sitesi: https://www.richquack.com/

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

RichQUACK (QUACK) Token nereden satın alabilirim?

RichQUACK (QUACK) Token Nereden Satın Alabilirim

RichQUACK (QUACK) Token NEREDEN ALINIR?

RichQUACK (QUACK) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP RichQUACK (QUACK) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol