Advert

Sator (SAO) Token Nedir? Sator (SAO) Coin Geleceği

Sator, doğrusal içeriği (Televizyon, Film, Müzik, Yayıncılar) doğrusal olmayan bir içerik etkileşimi deneyimine ölçeklendirmek ve genişletmek için tasarlanmış merkezi olmayan bir uygulama platformudur. İzleyiciler, Sator dApp pazarında sosyal hizmet belirteç ödülleri (SAO) ve içerik tabanlı NFT'ler tarafından teşvik edilir. İçerik oluşturucular, üreticiler ve içerik hakları sahipleri aynı anda hem izleyici kitlesini hem de küresel erişimi artırır. Sator Network (SAO), iki yönlü transferler ve zincirler arası birlikte çalışabilirlik için Wormhole köprüsünü kullanarak Ethereum ve Solana üzerinde çalışır.

Gate.İo Puanlar Ne İşe Yarıyor? Gate.io Borsası Nasıl Kullanılır?

Sator, televizyon/akış/içerik alanındaki en büyük sorunlu noktaları ele alıyor: izleyici sayısında artış, izleyici katılımı, abone sayısında artış ve elde tutma. Ayrıca Sator, içerik görüntüleyenlerin ve dağıtımcıların çıkarlarını her ikisini de katkılarından dolayı ödüllendirerek aynı hizaya getiren ilk mekanizmadır. Sator ayrıca son derece benzersiz araçlar, yeni profil görüntüleme özellikleri ve deneyimsel alaka düzeyi ile gösteriye özel NFT'leri birleştirerek NFT inovasyonunu ileriye taşıyor; NFT'lerin bir kategori olarak olgunlaştığı ve NFT potansiyelini kullanma, sergileme ve keşfetme yollarına yönelik talebin arttığı tarihin bu döneminde.  

Televizyon izlemek için kripto para kazanma” talebi tüketicilerin bakış açısından açıkça görülüyor. Böylece Sator'un ekonomisi, tüketicilerin bir izleyici olarak etkileşim kurarak yarattıkları değere doğrudan katılmalarını sağlar. Aynı zamanda, Sator'un değer önerisi, bir içerik sağlayıcının bakış açısından ilgi çekicidir  . Gerçekten de, içerik sağlayıcılar anahtar teslimi, kendi kendini yenileyen görüntüleme büyüme kampanyaları ve ayrıca oluşturmadan para kazanmaya uzanan kapsamlı NFT çözümleri elde eder.

Sator merkezi olmayan uygulaması, belirli seviyelerde $SAO stake eden kullanıcıların tüm faaliyetlerinde ödül çarpanlarının kilidini açarak kazançlarını artırdığı, özenle oluşturulmuş bir stake mekanizması seti içerir. Daha yüksek stake seviyelerinde artan kolay yeniden stake etme ve çarpan oranlarının tümü, sadakati, platformdaki etkinliği ve uzun vadeli $SAO tutmayı derinden teşvik etmeye hizmet eder.

Token adı: Sator
Token sembolü: SAO

Advert

Web Sitesi: https://www.sator.io

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sator (SAO) Token nereden satın alabilirim?

Sator (SAO) Token Nereden Satın Alabilirim

Sator (SAO) Token NEREDEN ALINIR?

Sator (SAO) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP Sator (SAO) Token  ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol