İngilizce Proje ve Performans Ödev Konuları

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İNGİLİZCE PROJE VE PERFORMANS ÖDEV KONULARI

– “Comparative” konusunu anlatan detaylı bir power point sunusu hazırlama.
– Geçmişte yaşamış ve tanınmış herhangi bir kişiyi seçerek geniş bir şekilde tanıtma. Kişiliği, fiziksel özellikleri, hobileri, ailesi vb….
– Ünitelerde gördüğümüz kelimeleri kapsayan ayrıntılı ve resimli bir sözlük hazırlama. Her kelime cümle içerisinde kullanılarak örneklendirilecektir.
– Irregular verbs( düzensiz filler) anlatan kapsamlı bir afiş hazırlama. Sunu olarak da hazırlanabilir.
– Kendi yazdığınız bir günlük hazırlayın(En az 30 gün olmalı).Günlüğünüzü yazarken geçmiş zaman kalıbını kullanabilirsiniz. Günlüğünüzü çeşitli fotoğraf, resim ve karikatürlerle süsleyebilirsiniz.
– Restaurantta, kitapçıda, havaalanında, alışverişte vb. yerlerde geçen diyaloglar hazırlama ve bunları sınıfta drama şeklinde sunma. Sunarken diyaloglar ezberlenmiş olmalıdır.
– Gelecek zaman (Future tense) yapısını kullanarak gelecek ile ilgili planlarınızı anlatan bir kompozisyon hazırlama. Hazırlamış olduğunuz kompozisyonu resimlerle de destekleyiniz.
– Türkiye’de herhangi bir tarihi ve ya turistik yer seçerek ayrıntılı bir şekilde resimler de kullanarak tanıtma.

İNGİLİZCE PROJE ÖDEVLERİ

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Anahtar Kelimeler:
İngilizce Performans Ödevi Konularıİngilizce Performans Ödeviİngilizce Performans Ödevİngilizce Performans ÖdevleriPerformans Ödevi KonularıPerformans Ödevi Konuları İngilizceİngilizce Performans Ve Proje ödevleriİNGİLİZCE PROJE ÖDEVLERİİngilizce Proje Ve Performans ödev Konularıİngilizce Performans ödev Konularıİngilizce Proje ödev Konularıİngilizce ünlü Birini Tanıtmaİngilizce Tensleri Anlatmaİngilizce Turistik Bir Yeri Anlatmaİngilizce Meslekleri Anlatmaİngilizce Düzensiz Fiillerİngilizce MevsimlerİNGİLİZCE SAYILARİngilizce Türk Mutfağıİngilizce Spor DallarıProje Ve Performans ödevlerinin İngilizce YazılışıAtatürk’s Life - Atatürk’ün HayatıPresent Perfect Tense - Belirsiz Geçmiş ZamanTourist Town Kapadokya - Turistik Belde KapadokyaMost Popular Occupations - En Popüler MesleklerIrregular Verbs - Düzensi FiillerSeasons - MevsimlerNumbers - SayılarTurkish Delicacies - Türk LezzetleriSports Types - Spor DallarıIngilizce Proje-performans ödevleriIngilizce Proje Performans ödevleriLise 9-10-11-12. Sınıf İngilizce Proje Ödevi Konuları9-10-11-12. Sınıflar İngilizce Proje Ve Performans Ödevleriİngilizce Performans – Proje Ödevi Konularıİngilizce Performans Proje Ödevi KonularıLise İngilizce Proje KonularıOrtaokul Tüm Sınıflar (5.6.7.8.sınıf) Ingilizce Proje ödevi KonularıOrtaokul Tüm Sınıflar İngilizce Proje ödevi KonularıPerformans ÖdevleriIngilizce Proje ödevi 6. SınıfIngilizce Proje ödevi 5. SınıfIngilizce Proje ödevi 7. SınıfIngilizce Proje ödevi 8. SınıfIngilizce Proje ödevi 9. SınıfIngilizce Proje ödevi 4. SınıfLise Proje Ödevi Konuları7.sınıf Ingilizce Proje ödevi örnekleri9.sınıf Ingilizce Proje ödevi örnekleriSınıf Ingilizce Proje ödevi örnekleri12. Sınıf Ingilizce Proje ödevi örnekleri10. Sınıf İngilizce Proje Ödevi Konuları11. Sınıf Ingilizce Proje KonularıİNGİLİZCEDE PROJE ÖDEVLERİİngilizce Yaz Tatilini Anlatma- My Best Holidayİngilizce Yaz Tatilini Anlatma- My Best Bolidayİngilizce Yaz Tatilini Anlatmaİngilizce ünlü Tanıtımı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13