Kocamı Eve Bağlamak İçin Ne Yapmalıyım?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Bir çok kadının ortak sorunlarının başında, kocasının eviyle fazla vakit geçirmemesi ve eşine olan yetersiz ilgisidir.
Özellikle ülkemizde bir çok kadın, eşinin kendisine hiç ilgi göstermediği yönünde şikayet etmektedir. 
Eşinizi eve bağlamak isteyenlerin ilk başta unutmaması gereken durumlardan biride, kocanızın davranışını yönetemezsiniz. Onunla nasıl hissettiğiniz ve neden evde kalmak istemediği hakkında konuşabilirsiniz.
Kocanızı eve bağlamak ve daha fazla ilgi istiyorsanız, en önemli nokta ilişkinizi sürekli canlı tutmaktan geçmektedir.. İlişkideki monotonluktan kurtulmak için sürprizler yapabilir, eşinizi şaşırtabilir ve herşeyden önce kendinizi iyi hissettirecek işler yapmalısınız. Emin olun bu eşinize de yansıyacaktır.

Birlikte yeni şeyler öğrenin.
Hiçbir şey her şeyi yeni bir meydan okuma kadar sarsamaz. Birlikte bir sınıfa kaydolun veya bir çift olarak yeni bir beceri öğrenmek için ortak bir hedef belirleyin. Kendinizin ve eşinizin daha önce hiç bilmediğiniz taraflarını keşfetmenize yardımcı olacaktır. Bu, biraz sıkıcı gelmeye başladıysa, evliliğinizi canlandırmak için harikalar yaratabilir. [5] Fikir arıyorsanız, şunu deneyin:
Bir dil uygulamasını indirmek ve birlikte bir dil öğrenmek
Sanal bir doğaçlama dersi almak

Beraber yapabileceğiniz şeyler planlayın

Aktif olmak sağlığınız ve ilişkiniz için harikadır. Evde eğlenceli bir antrenman için internete bakın. Oturma odasında kurun ve başlayın! İşleri gerçekten ilginç kılmak için ikinizin de daha önce hiç denemediği bir antrenman seçin. Bunun gibi yeni bir zorlukla mücadele etmek, özellikle de birbirinizden uzaklaşıyormuş gibi hissediyorsanız, sizi ve kocanızı tekrar bir araya getirebilir. Bonus olarak, sağlığınız üzerinde de olumlu bir etkisi olacaktır. [6]
İnternette çok sayıda egzersiz seçeneği var. Yoga, pilates veya kickboks yapmayı deneyin.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

backlink Spor haberleri fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak