Sosyal Medyadan Tanıştığınız Kişiye Özel Fotoğrafınızı Gönderir misiniz?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Sosyal Medyadan Tanıştığınız Kişiye Özel Fotoğrafınızı Gönderir misiniz? Sosyal medyadan tanışılan kişiye özel fotoğraf göndermek doğru mu? Tanımadığınız kişilere özel fotoğraf göndermek doğru karar mı?

Hayır! Resimleriniz başlangıç ​​için kimlik hırsızlığı için kullanılabilir . Herhangi bir şekilde özel resimlerse, hayatınızın geri kalanında her an size karşı kullanılabilirler. Sizi bunu yapmaya zorlayan herhangi bir çevrimiçi yabancı, sizin dostunuz değildir.

Ne tür bir resminizi göndermeyi düşünüyorsunuz? Çevrimiçi arkadaşınızla işler kötüye giderse, normal bir fotoğrafın daha sonra travmatik veya utanç verici sonuçları olmayabilir. Ama çıplaklık gibi bir şey göndermeyi düşünüyorsanız ve bu kişiye gerçekten güvenip güvenmediğinizi henüz bilmiyorsanız, pişman olacaksanız yapmayın.

Sadece fotoğraflarınızı yabancılarla paylaşmayın. Resminizi internetten geri alamazsınız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı