After Parti Ne Demek?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Çoğu zaman, resmi bir parti veya organize edilmiş bir kutlama, konukların tamamen rahatlamış hissetmeleri için fazla düzenli veya resmi olabilir. Diğer zamanlarda, bir etkinlik akşam o kadar geç bitebilir ki, geleneksel bir resepsiyon veya parti pratik olmaz. Bu nedenle birçok insan , kelimenin tam anlamıyla partiyi takip eden parti olan after party olarak bilinen çok daha az resmi bir etkinliğe katılmayı seçiyor .

Bir lise balosu okul mülkünde düzenlenebilir ve resmi veya yarı resmi bir kıyafet yönetmeliği gerektirebilirken, örneğin, bir sonraki parti genellikle özel bir evde veya kiralık bir mekanda yapılır. Ödüllü bir ziyafetin veya film galasının ardından bir parti bir restoranda düzenlenebilir veya özel olarak desteklenebilir. Amaç, resmi bir etkinliğin ardından gayri resmi bir atmosfer sağlamaktır.

Resmi bir resepsiyondan veya organize bir partiden farklı olarak, bir after partinin genellikle baştan sona gelişigüzel bir olay olması beklenir. Ev sahipleri, konuklara dans müziği sağlamak için bir DJ veya canlı grup kiralayabilir ve nadiren herhangi bir kıyafet kuralı vardır. Servis edilen yiyecekler, resmi bir yemekten çok ağır mezelere veya bar yemeklerine daha yakındır . Yetişkin parti müdavimleri için genellikle özel bir barmenle tamamlanan bir açık bar sağlanır. Böyle bir partiye ev partisi denilebilir çünkü birçok organizatör daha resmi bir mekan kiralamak yerine kendi evlerini kullanır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al