Faith Tribe (FTRB) Token Nedir? Faith Tribe (FTRB) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Faith Tribe, web3 ekonomisindeki bağımsız yaratıcıları güçlendiren ve ödüllendiren, işbirlikçi bir açık kaynaklı moda tasarım platformu olmayı hedefliyor. 21 yaşındaki dünyaca tanınan, ortak modaya öncülük eden ve dünyanın en etkili moda liderlerinden bazıları tarafından giyilen lüks sokak giyim markası Faith Connexion'a aittir. Faith Tribe, merkezi olmayan tasarımcılar, sanatçılar, etkileyiciler, markalar, geliştiriciler ve alıcılar topluluğunu, hem metaverse hem de fiziksel alemde modada deneyler, remiksler ve keşifler sağlayan kapsayıcı ve teşviklerle uyumlu bir yapı altında bir araya getirecek.

Faith Tribe ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.ioBitMart, Uniswap (V2), AscendEX (BitMax), Cryptology

Faith Tribe, web3 ekonomisindeki bağımsız yaratıcıları güçlendiren ve ödüllendiren, işbirlikçi bir açık kaynaklı moda tasarım platformudur. Ortak moda kavramına öncülük eden ve dünyanın en etkili moda liderlerinden bazıları tarafından giyilen ve büyük ölçüde özel sermaye destekli 21 yaşındaki, dünyaca tanınan lüks sokak giyim markası Faith Connexion'a aittir.

$FTRB, tasarımcıların işbirliği yapması, yaratması, para basması, finanse etmesi, üretmesi, dağıtması ve tasarım varlıklarını dijital ve fiziksel alemlerde izlemesi için uçtan uca bir deneyime, bir kutu içinde dijital işe erişim sağlar. giysi satın almak ve esnetmek için. Faith Tribe, tasarımcılar, sanatçılar, etkileyiciler, markalar, geliştiriciler ve alıcılardan oluşan merkezi olmayan topluluğu, katılımcıların katkıları için ödüllendirildiği, modada deneme, yeniden düzenleme ve keşif sağlayan kapsayıcı ve teşviklerle uyumlu bir yapı altında bir araya getiriyor.

Token adı: Faith Tribe
Token sembolü: FTRB

Web sitesi: https://faithtribe.io/

Faith Tribe (FTRB) Token nereden satın alabilirim?

Faith Tribe (FTRB) Token Nasıl Satın Alabilirim

Faith Tribe (FTRB) Token NEREDEN ALINIR?

Faith Tribe (FTRB) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP Ritestream (RITE) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gate.İo Puanlar Ne İşe Yarıyor? Gate.io Borsası Nasıl Kullanılır?

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol