DeFi For You (DFY) Token Nedir? DeFi For You (DFY) Coin Geleceği

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

DeFi For You, hem fiziksel hem de dijital varlıkların stablecoin kredileri için teminat olarak kullanılmasına izin veren bir kripto rehinci platformudur. DFY, daha sonra platformda kullanılan NFT sabit varlıklarını depolamak için rehincileri yerleştirir.

Defi For You ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.ioCoinTiger, PancakeSwap (V2), MEXC, Bitglobal, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi vermeyi kolaylaştıran bir kripto rehinci platformudur.

Proje kendisini kripto ve NFT dünyasında lider rehinci platformu olarak konumlandırıyor.

Ayrıca, çoğu lisanslı rehinci olan 'Değerlendiriciler' için DeFi'deki borçlularla bağlantı kurmak ve dijital veya fiziksel varlıklara karşı kripto kredileri sunmak için bir sistem geliştirdik. Bu tefeciler, sabit varlıkları depolamak için lisanslı ve güvenli bir binaya sahip olmaları bakımından benzersiz bir konuma sahiptir. Varlığı saklarlar, onu borçluya temsil eden bir NFT verirler ve daha sonra varlık geri alındığında NFT'yi yakarlar. Geliştirici ekibimiz, platformda öne çıkan kripto rehinci dükkanlarının düzenini tasarlamak için Booking.com'un kullanıcı arayüzünden ilham aldı. Ayrıca, borç verenler ve borç alanlar için, kaç işlem gerçekleştirdiklerini ve platformu kullanırken bütünlük kayıtlarını gösteren bir zincir üstü itibar sistemi tasarladılar.

Özel bir NFT Rehin Pazarı ile entegre edilmiş bir NFT pazarı geliştirdik. Bu, insanların satış, açık artırma veya piyon için NFT'leri listelemelerine olanak tanır. Bu aynı zamanda, alıcıların, artık kazandıkları dijital varlıktan para kazanmak isteyen borç verenler tarafından yeniden ele geçirilen NFT'lerde harika fırsatlar elde edebilecekleri anlamına geliyor.

DeFi For You, DeFi platformunun değerini artırmak için 2022 yılının ilk çeyreğinde kredi havuzları başlatacak. Bu, kullanıcıların algoritmik olarak belirlenen faiz oranları ile havuzlardan hızlı bir şekilde ödünç vermelerini ve ödünç almalarını sağlayacaktır.

DeFi For You, Travala.com'un (AVA) kurucularından Adam Christopher Chaplin tarafından kuruldu. Proje, erişimini genişletmek ve tefecilik dünyasını kripto alanına getirmek için büyük tefecilik şirketleri ve bankalarla ortaklıklar imzalama sürecinde.

Sizin İçin DeFi, Binance Smart Chain üzerine kuruludur ve yerel DFY jetonu bir BE20 - BEP2 köprüsüdür. Platformdaki ücretlerin yanı sıra kredi para birimi, geri ödeme para birimi ve krediler için teminat için kullanılır.

Token adı: DeFi For You
Token sembolü: DFY

Web sitesi: https://defiforyou.uk/

DeFi For You (DFY) Token Nasıl Satın Alabilirim

DeFi For You (DFY) Token NEREDEN ALINIR?

DeFi For You (DFY) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP DeFi For You (DFY) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol