Pundi X PURSE (PURSE) Token Nedir? Pundi X PURSE Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Pundi X ödül jetonu $PURSE, artık hem BEP20 hem de Pundi X Zincirinde mevcuttur. Simgenin amacı, XPOS kullanımını teşvik etmek, Pundi X Zincirinin ekosistemini genişletmek ve ödüller, oyunlaştırma (şanslı çekiliş / piyango), indirim kuponları ve NFT'ler ve diğer jetonlar için ödeme yoluyla PUNDIX değerini artırmaktır.

Pundi X Chain ve Binance Smart Chain arasında $PURSE gönderilebilir. Takım için herhangi bir biçimde önceden basılmış jeton veya tahsis yoktur.

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Binance, Pundi X (PUNDIX) sahipleri için Pundi X PURSE (PURSE) airdrop programını destekleyecektir. Anlık görüntüler 21/06/2021 gününden itibaren 13/10/2021 tarihinde gerçekleşecek Pundi X Chain'in lansmanına kadar her gün saat 09.00'da (TSİ) alınmıştır.
Binance, yukarıda belirtilen dönem boyunca Binance kullanıcıları tarafından tutulan PUNDIX tokenlerinin anlık görüntüsünü günlük olarak almıştır ve aşağıdaki formülü kullanarak kullanıcıların hesaplama dönemi zarfındaki günlük ortalama PUNDIX bakiyelerini hesaplayarak PURSE dağıtacaktır:
Hak kazanan bir kullanıcının günlük ortalama PUNDIX bakiyesi = Kullanıcının hesaplama dönemindeki günlük PUNDIX bakiyelerinin toplamı / Hesaplama dönemindeki gün sayısı
PUNDIX sahibi olan her bir kullanıcıya airdrop ile dağıtılacak PURSE miktarı 1 PUNDIX = 8,93061 PURSE oranıyla hesaplanacaktır.
Lütfen dikkate alınız:
PURSE tokenlerinde her bir PURSE işlemi için %20 işlem ücreti alınır. Daha fazla bilgi için lütfen Yorum Talebi: Pundi X Ödül Tokeni sayfasına bakın.
Anlık görüntüler, Spot cüzdanlarındaki PUNDIX bakiyelerini içerir.
1 PUNDIX'den düşük olan PUNDIX bakiyeleri (alım satım emirlerinde bulunanlar da dahil), airdrop alamaz.
Diğer tüm coin/tokenler için uygulanan sıkı listeleme inceleme süreci PURSE'ün Binance'te alınıp satılması ve listelenmesi için de uygulanacaktır. Bu airdrop'un desteklenmesi, PURSE'ün listeleneceğini garanti etmez. Binance, şirket içi politikası uyarınca hiçbir listelemeyi garanti etmez.
Binance, projenin borsalara PURSE token dağıtımını tamamlamasından sonra PURSE tokenleri dağıtacaktır. Binance kullanıcılarına dağıtım tamamlandığında, bir duyuru daha yayınlanacaktır.

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13