ALL.ART (AART) Token Nedir? ALL.ART (AART) Coin Nedir?

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

ALL.ART Protokolü, daha iyi NFT standartları, uygun sahiplik hakları yönetimi ve değiştirilemez tokenler için geliştirilmiş likidite sağlar. Bunun üzerine hem altyapı katmanları hem de ürünler oluşturarak yaratıcıları, kullanıcıları, koleksiyoncuları ve yatırımcıları yeni nesil NFT'ler üretme, kullanma ve ticaret yapma konusunda güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Artık yeni bir çağın şafağındayız - metaverse çağı. Bunun arkasındaki itici güç sanal ve artırılmış gerçeklikler değil, bu sanal dünyalarda mülkiyetin dönüşümü olacaktır. Sonunda verilerimize, varlıklarımıza, öğelerimize ve mülklerimize sahip olacağız.

ALL.ART Protokolü tanımlar NFT standartlarını yükseltti ile gömülü lisans hakkı endüstrileri bir bütün aralığında dünya çapında NFT benimsenmesine güncel kavram ve açılış kapı önemli eksiklikler çözme ve on-zinciri saklanan sanayi ihtiyaçları başına hazırlanmış ek meta veriler. Bu standarda NFT-PRO diyoruz . $ AART, ALL.ART Protokolünün yerel dijital, kriptografik olarak güvenli belirtecidir.

ALL.ART Protokolünün özü, yaratıcı ekonomileri ve geleceğin meta verilerini destekleyen yeni NFT altyapısıdır . Metaverse'ler geliyor ve NFT'ler dijital mülkiyetin dönüşümünde kilit bir rol oynuyor.

ALL.ART Protokolü, Solana blok zincirinde çalışır ve dört temel fayda sağlar: L1 ölçeklenebilirliği üzerinde çalışan inanılmaz hız ve düşük maliyetli işlemler, düşük enerji tüketimi ve yükseltilebilir akıllı sözleşmeler. Solana, protokollerin, uygulamaların ve standartların birlikte çalışabilirliğini sağlayarak üstel bir yenilik hızına izin verir.

Artık yeni bir çağın şafağındayız - metaverse çağı. Bunun arkasındaki itici güç sanal ve artırılmış gerçeklikler değil, mülkiyetin dönüşümü olacak. Sonunda verilerimize, varlıklarımıza, öğelerimize ve mülklerimize sahip olacağız. Bu, elbette, NFT'leri sahiplik kayıtlarının temel katmanı olarak kullanmakla mümkündür. Bir zamanlar defter tutma ve devlet tarafından işletilen kayıtlar, şimdi NFT'leri yöneten blok zinciri defterleri haline geldi.

Token adı: ALL.ART
Token sembolü: AART

Web sitesi: https://all.art/

ALL.ART (AART) Token nereden satın alabilirim?

ALL.ART (AART) Token Nasıl Satın Alabilirim

ALL.ART (AART) Token NEREDEN ALINIR?

ALL.ART (AART) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP ALL.ART (AART) Token  ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gate.İo Puanlar Ne İşe Yarıyor? Gate.io Borsası Nasıl Kullanılır?

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol