Coinweb (CWEB) Token Nedir? Coinweb (CWEB) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Coinweb, gerçek dünya kullanımı için gerçek birlikte çalışabilirlik sağlayan ilk genel amaçlı blok zinciri platformu olmayı hedefleyen bir katman 2 çapraz zincir hesaplama platformudur. Coinweb'in benzersiz yaklaşımının temelindeki temel yapı taşı InChain mimarisidir. Coinweb dApp'lerinin temel sorunlara radikal yeni çözümlerimizi sunmasına izin veren InChain mimarisidir. InChain mimarisi, daha az ödünleşimle blok zinciri birlikte çalışabilirliğinden maksimum düzeyde yararlanmayı mümkün kılar. Coinweb 2017'den beri inşa ediyor ve sadece son zamanlarda gizli moddan çıkıyor.

Coinweb (CWEB) nedir?
Coinweb, gerçek dünya kullanımı için gerçek birlikte çalışabilirlik sağlamayı amaçlayan zincirler arası bir hesaplama platformudur. Bunu başarmak için proje halihazırda işbirliği yapmak için kitlesel müşteri tabanlarına sahip geleneksel işletmelerle çalışıyor ve aktif olarak yaklaşıyor.

Coinweb'in benzersiz yaklaşımı, platformun üzerine inşa edilen dApp'lerin daha az takas ile blok zinciri birlikte çalışabilirliğinden maksimum avantaj elde etmesini sağlayan InChain mimarisine dayanmaktadır.

InChain mimarisi, bir blok zincirinin durumunu farklı bir şekilde kanıtlar. Bunun Coinweb platformu ve dApp'ler için büyük etkileri var. Bu yeni yaklaşımla, temeldeki zincirlerin özelliklerini korumak ve dApp'lerin verimliliğini ve kullanışlılığını önemli ölçüde artırmak mümkündür.

Coinweb'in teknolojisi bugün kullanılıyor mu?
Coinweb'in teknolojisi şu anda özenle seçilmiş iki DeFi projesi tarafından kullanılıyor. Aralık 2020'den Kasım 2021'e kadar, Coinweb'in teknolojisi 115.000'den fazla benzersiz kullanıcı tarafından kullanıldı ve platformun üzerine inşa edilen projeler aracılığıyla token satışlarında toplam değeri 89,5 milyon doların üzerinde olan temel zincirlere 1,440.000'den fazla işlem yayınladı.

Coinweb hangi acı noktalarını çözüyor?
Blockchain teknolojisinin daha geniş vizyonu, toplumdaki güvene dayalı işlevleri otomatikleştirebilen ve optimize edebilen bir altyapının oluşturulmasını sağlamayı vaat ediyor. Bu, işletmelerin, hükümetlerin, kurumların ve bireylerin nasıl etkileşime girdiği ve çalıştığı konusunda bir paradigma değişikliğini hızlandıracaktır. Bu, onu destekleyebilecek teknik bir temel gerektirir. Devam eden ve bir değişimin gerçekleşmesini engelleyen birkaç temel sorun belirledik.

Merkezi olmayan uygulamalar, tüm blok zinciri çözüm alanının daha büyük bir bölümüne erişebilmeli ve temel platformlardan önemli güvenlik özelliklerini kaybetmeden geliştikçe uyum sağlayabilmelidir.

Akıllı Sözleşme Sınırlamaları - Çoğu blok zinciri, hesaplama verimini ciddi şekilde sınırlayan sıralı bir yürütme modeli kullanır. Bu, yüksek gaz ücretlerine ve yavaş yürütme süresine yol açar. Akıllı sözleşmeler, yürütüldüklerinde de sınırlıdır.

Programlama dilleri - Özel programlama dilleri ve standart olmayan araç zincirleri, geliştiricilerin dApps geliştirmesini zorlaştırır.

Blok zinciri verileri - Birden fazla zincirde blok zinciri verilerine erişmek ve bunları birleştirmek zahmetlidir ve ek güvenlik bağımlılıkları getirir.

Coinweb'in teknik özellikleri nelerdir?
Platformun benzersiz mimarisi, çözüm alanını temeldeki blok zincirlerinden birleştirerek mevcut darboğazları çözmek için yenilikçi bir yaklaşım sunar.

  • Blok zincirlerin benzersiz güçlü birleşmesi.
  • Tüm blok zincirlerinde tek tip dağıtım.
  • Akıllı sözleşmelerin bir zincirde ve birden çok zincirde paralel yürütülmesi.
  • Güçlü güvenlik ve yürütme ile blok zinciri verilerinin endekslenmesi.
  • Reaktif akıllı sözleşmeler.

Token adı: Coinweb
Token sembolü: CWEB

Web sitesi: https://coinweb.io/

Coinweb (CWEB) Token nereden satın alabilirim?

Coinweb (CWEB) Token NEREDEN ALINIR?

Coinweb (CWEB) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP Coinweb (CWEB) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gate.İo Puanlar Ne İşe Yarıyor? Gate.io Borsası Nasıl Kullanılır?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Threads beğeni satın al

backlink Spor haberleri fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak