Cellframe Network (CELL) Token Nedir? Cellframe Network (CELL) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Cellframe Network (CELL) Token Projesi, blok zinciri endüstri paylaşımı, kuantum sonrası algoritmalar, modern PoS tabanlı fikir birliği ve birkaç tane daha, çoklu algoritma imzaları, düşük seviyeli dApp'ler için API, bir konsept gibi kendi özellikleriyle birçok perspektif teknolojisini birleştiriyor. gerçek anlamda özel uygulamalar (t-dApps), eşler arası parçalar arası iletişim, teklif vermenin olası bir yolu olarak LP kilitli parachain müzayedeleri, DAG (yönlendirilmiş asiklik grafik) ve hisse senedi blok zinciri gibi farklı zincir türlerinin bir kombinasyonu, farklı konsensüsler ( her parachain kendine ait olabilir) ve diğer birçok iyileştirme ve yenilik.

Cellframe, güvenli ve ölçeklenebilir çapraz zincir aktarımlarını kolaylaştırmaya odaklanan, kuantuma dayanıklı bir katman-1 ağıdır. Cellframe, çok zincirli yapısı sayesinde merkezi olmayan düşük seviyeli hizmetler için bir altyapı oluşturmayı amaçlar. Çoklu anahtar ve imzalama algoritmalarına izin veren, kuantuma dayanıklı, çok kanallı bir blok zinciridir.

Cellframe, şu anda mümkün olmayan belirli bir akıllı sözleşme yeteneğinin kilidini açar - doğrudan bir işletim sisteminin kaynaklarıyla etkileşime girer. Sonuç olarak, Cellframe hizmetleri gerekli iş mantığını yürütmek için bilgi işlem gücünden, disk alanından ve işletim sistemlerinin İnternet kanalından yararlanabilir.

CELL, aşağıdakiler için kullanılan yerel yardımcı program belirtecidir: * Pay konsensüsü kanıtı * Cellframe ekosistemi içinde değer aktarımı * Cellchain müzayedelerine katılım ve kiralama

Dolaşımda Kaç CELL Coin Var?
Girişim turundan 2.340.675 CELL, TrustSwap IDO'dan 1.060.500 ve Uniswap ILO'dan 1.999.800'den oluşan, 17 Mart 2021 itibariyle dolaşımda yaklaşık 5,4 milyon CELL vardı.

Cellframe'in Kurucuları Kimdir?
Cellframe, 2017 yılında, her ikisi de blockchain ve geleneksel ICT alanında geniş deneyime sahip olan Sergey Sevantsyan ve Dmitry Gerasimov tarafından kuruldu.

Cellframe CEO'su Sergey Sevantsyan, ICT'de 25 yılı aşkın deneyime sahip uluslararası bir açılış konuşmacısıdır. Blockchain endüstrisi açısından, Ethereum Moskova'nın ortağıdır, dünya çapında 100'den fazla etkinliğe katılmıştır ve en az 30 projenin ICO'larını yürütmesine yardımcı olmuştur.

Dmitry Gerasimov, Cellframe'in CTO'su ve ağ güvenliği ve kuantum hesaplama alanında geliştirici olarak kapsamlı deneyime sahip. Cellframe'den önce fizikçi ve 2 ticari VPN'nin CTO'su olarak çalıştı.

Cellframe (CELL) Nereden Satın Alabilirim?

Cellframe Network (CELL) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

Token adı: Cellframe Network
Token sembolü: CELL

Web sitesi: https://cellframe.net/

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Cellframe Network (CELL) Token nereden satın alabilirim?

Cellframe Network (CELL) Token Nasıl Satın Alabilirim

Cellframe Network (CELL) Token NEREDEN ALINIR?

Cellframe Network (CELL) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP Cellframe Network (CELL) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gate.İo Puanlar Ne İşe Yarıyor? Gate.io Borsası Nasıl Kullanılır?

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol