Voxies (VOXEL) Token Nedir? Voxies (VOXEL) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Blockchain'de Oynaması Ücretsiz Bir 3D RPG Oyunu.

Binance Launchpad'deki 25. Proje Voxies (VOXEL) Nedir

Binance, Voxies (VOXEL) Launchpad'deki 25. Proje olduğunu duyurdu

Voxies, blockchain üzerinde oynaması ücretsiz, 3D sıra tabanlı bir taktik RPG oyunudur. Voxies'in ana oynanışı, geleneksel bir RPG ve taktik oyuna benzer, ancak blok zinciri teknolojisi ile desteklenmektedir ve sahiplik, oyunun temel kavramlarının merkezinde yer alır. Takım tabanlı bir taktik oyun olarak, oyuncular oyundaki birden fazla karakteri kontrol edebilir ve her karakter, doğrudan NFT'lere ait olan veya oyun tarafından oynaması ücretsiz oyuncular için sağlanan Voxies ile temsil edilebilir.

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLUP Voxies (VOXEL) Token ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Oyuncular, oyunu oynamak için kripto para birimleri ile herhangi bir deneyime ihtiyaç duymazlar ve oyun içi aktiviteleri aracılığıyla Voxel jetonları kazanmak için Voxie NFT'lerine sahip olmaları gerekmez. Oyuncular başlamak için herhangi bir sermayeye ihtiyaç duymadığından Voxies, daha fazla oyuncu benimsemesine sahip olabilecek. Voxies'in oyun içi mekaniği (pazar yeri, ekipman işçiliği ve PvP savaşları), VOXEL jetonları için birincil talep itici güç olacak.
VOXEL, Voxies'in yerel hizmet simgesidir ve Voxie Tactics oyununda para birimi olarak kullanılacaktır ve oyunda kullanılacak yeni silahlar, zırhlar veya öğeler satın almak gibi tüm oyun içi işlevler için kullanılacaktır. VOXEL jetonları, oyunu oynayarak ve belirli görevleri yerine getirerek de kazanılabilir - örneğin, her savaştan sonra, savaşın başarısına bağlı olarak VOXEL jetonları (ve potansiyel olarak daha nadir NFT eşya ödülleri!) ile ödüllendirileceksiniz. Keşif modu ayrıca VOXEL jetonunu 'bulma' ve toplamanın yollarını sunacak, dünyadaki NPC'lere yardım edecek ve onlar için görevleri tamamlamak, potansiyel olarak ödül ve VOXEL jetonları kazanmanın başka bir yoludur.

Temel Özellikler ve Öne Çıkanlar
Oyun içi pazar yeri: Oyuncular, pazar yerinde oyun içi öğeleri (örn. Karakterler, Ekipman, NFT öğeleri) takas edebilirler.
Rekabetçi maçlar: Kullanıcılar, VOXEL ödülleri kazanmak için 2 tür Oyuncuya Karşı Oyuncu (PvP) maçına katılabilecekler. Biri oyuncuların sahip olduğu karakterlere dayalı olacak, diğeri ise her iki oyuncu için aynı karakter setine dayalı olacaktır.

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLUP Voxies (VOXEL) Token ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Crafting: Oyuncular, öğelerini geliştirmek için oyunların farklı öğelerini birleştirebilecek ve birleştirebilecek, bu da öğelerinin etkinliğini ve nadirliğini artıracak.
Voxies NFT'leri: 9999 Voxie NFT'leri bir bağlanma eğrisinde satıldı. Orijinal genesis 10k Voxies, Stones adlı oyun içi bir öğeyle yeni nesil karakterleri üretebilecek.

Web Sitesi: https://voxies.io/

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLUP Voxies (VOXEL) Token ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13