Epik Prime (EPIK) Token Nedir? Epik Prime (EPIK) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

300'den fazla video oyunu müşterisiyle Epik, dünyanın en popüler yüzlerce eğlence markasıyla en büyük dijital ekosistemi ile dünya çapında bir milyardan fazla oyuncu için birinci sınıf dijital öğeler ve deneyimler üretmek üzere markaları video oyunlarına yerleştiren lider küresel lisanslama ajansıdır. Epik, yaygın olarak, birinci sınıf lisanslı dijital koleksiyonlar, NFT'ler ve birlikte çalışabilir tescilli bir çapraz zincir teknolojisi tarafından desteklenen özel deneyimler için işbirlikleri üreten blok zinciri endüstri lideri olarak kabul edilir. Epik, NFT'ler için AAA oyun şirketleriyle anlaşma yapan ilk ve tek NFT şirketiydi. Müşteriler arasında ViacomCBS, Warner Music, Garena, Tencent ve Universal bulunmaktadır.

EPIK Prime bugünkü fiyatı $0,320272 USD, 24 saatlik işlem hacmi $8.455.366 USD. EPIK / USD fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. EPIK Prime son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2890, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 2.000.000.000 EPIK coin.

EPIK Prime ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Huobi Global, KuCoin, ZT, PancakeSwap (V2), ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

300'den fazla video oyunu müşterisiyle Epik, dünyanın en popüler yüzlerce eğlence markasıyla en büyük dijital ekosistemi ile dünya çapında bir milyardan fazla oyuncu için birinci sınıf dijital öğeler ve deneyimler üretmek üzere markaları video oyunlarına yerleştiren lider küresel NFT lisanslama teknolojisi şirketidir. Epik, yaygın olarak, birinci sınıf lisanslı dijital koleksiyonlar, NFT'ler ve birlikte çalışabilir tescilli bir çapraz zincir teknolojisi tarafından desteklenen özel deneyimler için işbirlikleri üreten blok zinciri endüstri lideri olarak kabul edilir. Epik, NFT'ler için AAA oyun şirketleriyle anlaşma yapan ilk ve tek NFT şirketiydi.

Token adı: Epik Prime
Token sembolü: EPIK

Web Sitesi: https://epikprime.com/

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Epik Prime (EPIK) Token nereden satın alabilirim?

Epik Prime (EPIK) Token Nereden Satın Alabilirim

Epik Prime (EPIK) Token NEREDEN ALINIR?

Epik Prime (EPIK) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP Epik Prime (EPIK) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gate.İo Puanlar Ne İşe Yarıyor? Gate.io Borsası Nasıl Kullanılır?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13