Okullarda Uygulanan En Saçma Kurallar

Okulumun çok uzun bir koridor boyunca 3 merdiveni vardı. Aşırı kalabalık olduğu için orta merdiveni kullanmamız yasaklandı. Yasak, sadece diğer 2 merdiveni de aynı derecede kalabalık hale getirdiğini fark edince kaldırıldı.
Tuvalet kağıdı tayınlaması. Görünüşe göre liseli kızlar tuvaletinde çok fazla tuvalet kağıdı varmış, bu yüzden bir kadın olan dekan kapının dışında durmuş ve biz içeri girerken bize birkaç kare tek katlı kurumsal tuvalet kağıdı dağıtmış. yerde, tayınımız kesildi. Daha büyük işler için daha fazlasını istersek ...bunu eve saklamamız söylendi. 
Zorbanıza bir şey söylediyseniz/yaptıysanız, bu karşılıklı bir çatışma haline geldi ve zorbalık değildi, bu yüzden size her gün kötü sözler söylemeye ve sizi kötü hissettirmeye başladılarsa ve onlara bir veya iki kez aptal dediyseniz, okul muhtemelen yapmazdı. yardım et. Ayrıca, kıyafet kuralları okul markalı kapüşonluları gerektiriyordu... 50 dolardı. Okul dışı bir kapüşonlu giydiyseniz, okuldan uzaklaştırma aldınız. 

İlkokulda hattan su içmem için müdüre gönderildim (olarak koridorda yürüdük ve su içme durakları belirledik). Bugün bile müdürün öfkeyle sorduğunu hatırlıyorum, peki ya herkes izinsiz su almaya başlarsa...? Ve hala bir cevabım yok. 
Birinci sınıfta ağlayan sınıf arkadaşımın çeşme için sıraya girmesine izin verdiğim için başım belaya girdi. Sıradaki son kişiydim. ©  kıpkırmızı  / Reddit
Kampüste tüm sırt çantaları/çantaları yasaklandı. Öğrencilerin bir şekilde ihtiyaç duydukları her şeyi ellerinde taşımaları bekleniyordu. Bu, özellikle yolun dışında bir dolap yerleşiminiz varsa zorlayıcıydı. 

“Olduğunu görmediysek, olmadı.”
Bütün bunlar, bir öğretmenin görüş alanı içinde kötü şeyler yapmaktan kaçınabilmeleri için zorbaları seslerini alçak tutmakta ve çevrelerinin farkında olmakta gerçekten iyi olacak şekilde eğitmekti. Bu, eğer bir öğretmenin görüş alanının dışına çıkmış olsaydınız, hala yığınla suistimal için adil bir oyun olduğunuz anlamına geliyordu ve öğretmenlerin görmediği şeyleri bildirmeye çalıştıysanız, o zaman öğretmenler size saçmalıyormuşsunuz gibi davrandı. ©  Opulous  / Reddit
Müdürün öğle yemeği sırasında jilet ve tıraş kremiyle dolaşıp “anız kontrolü” yapması gibi, sakal bırakmamıza hiç izin verilmedi. Kesinlikle saçma ve anız ne kadar küçük olursa olsun, öğle yemeğinde tıraş olmak için tonlarca bizi banyoya gönderirdi. 
İlkokulumda küçük tabureler takılı süper uzun masalar vardı. Ne zaman bir sınıf öğle yemeği sırasında çok gürültülü olduğu için başı belaya girse, ceza her koltukta oturmak zorunda kalmamızdı. 7 yaşındayken bile, "Daha uzaktaysak birbirimizi duymak için daha yüksek sesle konuşmamız gerekmez mi?" dedim. ©  KümülatifTehlike  / Reddit
İnternet Kullanıcıları Okullarında Uygulanan En Saçma Kuralları Paylaşıyor
Okulunuz hangi garip kuralları yapmanızı ya da yapmamanızı sağladı?

Kaynak

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol