Kadınlar Neden Serseri Erkeklere Aşık Olur?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Kadınlar neden aklı başında, efendi güzel ahlaklı erkeklerin yerine, serseri, başını sürekli belaya sokan, kaba saba ve kötü ruhlu erkeklere aşık olur? 
Yapılan araştırmalara göre kadınlar, serseri ruhlu erkekleri daha çekici bulur ve onlara aşık olma ihtimalleri daha yüksek olur.

Kadınların geneli demesek de, çoğu serseri ruhlu ve sürekli bela arayan erkeklere aşık olur ve bu yüzden başlarını belaya sokarlar. Genelde kendilerini süründüren ve kendilerine acı çektiren erkekler, kadınlar tarafından çekici bulunur. 

Bu durumun altında yatan sebep ise: "Kimseyi önemsemeyen biri tarafından önemsenme ve onu değiştirme arzusu. Örneğin ünlü birinin yanına gidince kendilerini parçalayan insanlar var. Neden? Çünkü onlara ulaşmak zor. İdolleri mükemmel insanlar olsa dahi aynı karakterdeki insan arkadaşı ya da akrabası olsaydı asla bu kadar nefesi kesilmezdi onu gördüğünde

Çünkü serseri tipli erkekler, kötü çocuklar ve çok bağımsızlardır. Bu bağımsızlık ve risk alma türü sizi tahrik eder. İnandıkları şey için savaşırlar ve öngörülebilir değillerdir. Birlikte olmak heyecan verici olacak ve başınıza gelecek şeyleri tahmin edemezsiniz. 

Bu surumda kadınlar için heyecan verici olarak bulunur ve bu tip erkeklere aşık olma eğiliminde olurlar. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol