Evlilik Falı Nedir? Evlilik Falı Nasıl Bakılır?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Senin içinde 7 ev burç evlilik bağlanır. Evliliği kolaylaştıran gezegen Venüs'tür. ... Yedinci evinizde Merkür veya ay bulursanız, 18-23 yaşları arasında çok genç yaşta evlenirsiniz. Yedinci ev Jüpiter tarafından işgal edilirse, 24 ila 26 yaş arasında evlenirsiniz.
Burç evlilik için doğru mu?
Evet, Astrolojideki Kundalini'niz evlilik kararlarında önemlidir. Kundalini, Kundali/burç/doğum haritası/doğum haritası ile eşanlamlıdır ancak anlamı aynı kalır. Kundli veya burç, insan yaşamının tüm yönlerinin yöneticisidir ve bu nedenle evlilik de farklı değildir 
Bu gezegendeki her insan farklı özelliklere sahiptir, ancak numerolojiye göre 9 türe ayrılabilecek birkaç benzer özellik vardır. İnsanların özelliklerinden bahseden bu sitede birçok makale bulacaksınız ama bu makale aşk söz konusu olduğunda bireyin tercihlerine odaklanıyor.ve evlilik. Bazıları sadece duygularla akar, bazıları aşkta pratiktir, bazıları güzelliğin peşinden koşar vs. Bütün bunlar doğduğunuz tarihe bağlıdır. Bu, tüm dünyayı 9 tür insana bölmekten çok daha karmaşık ama her tarihi açıklamak mümkün değil. Nümerolojiyi öğrendikten sonra bir kişiyi doğum tarihinden itibaren kendiniz analiz edebilirsiniz. Bir kişinin özellikleri psişik numaraya, kader numarasına, isim numarasına, burçlara, doğum ayına ve doğum yılına bağlıdır.
Doğum tarihiniz olarak 1, 10, 19 veya 28'iniz varsa 1 Numarasınız.
Doğum tarihiniz 2., 11., 20. veya 29. varsa 2 Numarasınız, Doğum tarihiniz
3., 12, 21 veya 30. varsa 3
Numarasınız, 4. numaranız varsa 4 Numarasınız, Doğum tarihiniz olarak 13, 22 veya 31. Doğum tarihiniz
5, 14 veya 23. varsa 5
Numarasınız Doğum tarihiniz 6, 15 veya 24 ise 6
Numarasınız Bir Numarasınız 7 Doğum tarihiniz 7, 16 veya 25'iniz
varsa 8 Numarasınız Doğum tarihiniz 8, 17 veya 26'nız
varsa 9 Numarasınız Doğum tarihiniz 9, 18 veya 27'niz varsa 9 Numarasınız
1 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri:
1 numaralı insanlar liderdir ve her şeyde liderlik etmeyi severler. Numeroloji bilimine göre partnerlerine de hükmetmeye çalışırlar ve her konuda son sözü söylemeyi severler. Çoğu, burçlarına bağlıdır, ancak genellikle, istemedikleri bir şeyi yapmaya zorlanamazlar. 1 Numaralı insanlar aşık olduklarında pes etmezler. Çocukluk aşkıyla evlenmeleri daha olasıdır. Ayrıca taviz vermezler; sıra dışı insanlara aşık oldukları için bazı sıra dışı niteliklere sahip olduklarını hissederler. Duygusal olmaktan çok pratiktirler ve çok rafine bir tada sahip oldukları için güzelliği severler. Uzun süre bekar kalabilirler, ancak herhangi biriyle yerleşmeyeceklerdir. Sevişmede de partnerlerine hükmederler. Yaratıcıdırlar ve yeni şeyler denemeye çalışırlar. Bağlıdırlar ve 1 Numaralı kişilerin ortakları, ortaklarının bir ilişkide sadık olmasını bekleyebilirler.

2 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri
:
2 numaralı insanlar hassas, şehvetli ve huysuzdur. Onlar için her zaman ortaklarıyla zihinsel bağlantı ile ilgilidir. Onlar için fiziksel ilişki, duygusal bağdan daha az önemlidir. Çok şehvetlidirler ve çok yüksek bir hayal gücüne sahiptirler. Aşırı ruh hali değişimleri vardır, bu nedenle ortaklarının istikrarlı bir zihne sahip olmaları önemlidir. 2 numaralı insanlar, ancak partnerleriyle çok iyi anlaşırlarsa aşkta ve evlilikte tatmin olurlar, seks onlar için o kadar önemli değildir. Aşk, romantizm ve evlilik söz konusu olduğunda kalplerini takip ederler. Ünlü bir örnek, farklı bir kasttan olmasına rağmen Gauri Khan'ı Delhi'den Mumbai'ye kadar takip eden Shahrukh Khan olabilir. 2 numaralı insan, birine bağlanınca kolay kolay ayrılmaz. Ön sevişmede son derece iyidirler ve partnerleri onların şehvetli kısımlarını severler.
Aşk uyumluluğunuzu kontrol etmek için aşk ölçer uygulamamızı deneyin!
3 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri
:
Aşk ve evlilik söz konusu olduğunda 3 numaralı insanlar 1 numaralı insanlara benzer. Pratiktirler ve ortaklarına karar verirken genellikle kalplerini dinlemezler. 3 numaralı insanlar korkusuz ve hırslıdır. Kendi yasalarını yaratırlar ve çok takıntılılar. Genelde en iyilerle evlenmek isterler. 2, 6, 7 ve 8 gibi diğer sayılara göre romantik değillerdir. Ayrıca bu kişiler eşleriyle vakit geçirmeye inanmazlar; onlar için en önemli şey kariyerleridir. Cinsel yaşamda da partnerlerine hükmetmeyi severler. Her alanda üstünlüklerini kanıtlamaya çalışırlar. Diğer kişi kendisinin en iyi ikinci kişi olduğunu kabul etmeye hazırsa, ilişkiler onlar için iyi olabilir. 3 Numaralı kişilerin bu nitelikleri çok belirgin değildir; ortakları, birlikte vakit geçirdiklerinde onları fark ederler.
4 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri
:
4 numaralı insanlar alışılmadık ve her birinin kendileriyle ilgili benzersiz bir yanı var. Ancak, Astroloji gibi genel olarak romantik değiller.diyor. Evlilik dışında daha fazla ilişkiye sahip olma eğilimindedirler, ancak yalnızca cinsel zevk için. Bu, tüm 4 Numaralı erkekler için geçerli değildir, çünkü bunların küçük bir yüzdesi çok sadıktır ve eşlerinin onlara hükmetmesine izin verir. 4 numaralı insanlar flörtöz değildir ve ilişkilerine çok bağlıdırlar. Evlilikleri dışında cinsel ilişkileri olsa bile, partnerleri kendilerini partnerlerine adadıkları için bunu öğrenemezler. 22'sinde doğan insanlar genellikle partnerlerine sadıktır. 4 Numaralı insanlar, 4 Numaralı birçok kişinin boşanmayla sonuçlanması nedeniyle asabidir. 4 numaralı kişi, evlilik ve ilişkiler söz konusu olduğunda çoğu şanssız olduğu için düğüm atarken çok dikkatli olmalıdır.
5 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri
:
5 numaralı kişi, eşlerinin mükemmel olmasını istedikleri için evlenmeden önce çok fazla ilişki yaşayabilirler. Bir süre sonra değişim ve eğlenceyi sevdikleri için partnerlerinden sıkılırlar. 5 numaralı insanlar çok yönlüdür ve deney yapmayı severler. Ayrıca sevişmenin yeni yollarını denemeyi de severler. Bir ilişkide seks onlar için önemlidir. Akılları çok hızlı çalışır, bu nedenle de sık sık fikir değiştirirler. Dürtüseldirler ve 2 Numaralı insanlar gibi istikrarlı bir yaşam partnerine ihtiyaç duyarlar. 8 Numara, 5 Numara için iyi bir eştir. 5 Numaralı insanlar genellikle aşka kapılmazlar ve ilişkiler ve evlilik söz konusu olduğunda pratik kararlar alırlar.
6 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri
:
6 sayısı, sevgi ve barış gezegeni olarak bilinen Venüs'ün sayısıdır. 6 numaralı insanlar, aşk ve romantizm söz konusu olduğunda çekici ve çekicidir. Çok duygusal oldukları için aşka kapılabilirler. Astroloji, bazı 6 numaralı kişilerin de çok manipülatif olabileceğini ve evliliklerinin dışında bir ilişkiye girebileceklerini söylüyor. Bu, özellikle 6 Numara, eşine duygusal olarak bağlı olmadığında olur. Bu insanlar için evliliklerinde zihinsel ve duygusal olarak bağlı olmak önemlidir. Tıpkı 2 Numara gibi, 6 Numara için de seks önemli değil - fiziksel uyumluluktan çok bağlantıyla ilgili. Genelde 6 Numara insanlar, çekici kişilikleri nedeniyle karşı cinsten insanlarla çevrilidir. İnsanları cezbetme yetenekleri genellikle akranlarını kıskandırır.
7 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri
:
7 numara insanlar, hülyalı ve düşünceli oldukları için genellikle daha az konuşurlar. Ancak bu, soğuk ve romantik olmadıkları anlamına gelmez. 7 Numara, 2 Numaraya benzer birkaç niteliğe sahip olan Ketu'yu temsil eder ve bu nedenle 2 Numaralı insanlarla en iyi şekilde kaynaşırlar. 7 numara insan doğası gereği hayalperesttir ve hayatta ne istediklerini hayal etmeye devam ederler. Akılları o kadar güçlüdür ki, görselleştirdiklerini çekebilirler. Stresten uzak durmalı ve daha rahat olmalılar. 2 Numara gibi, 7 Numaralı kişilerin bir evlilikte eşleriyle duygusal olarak bağ kurmaları önemlidir. Genel olarak, 7 Numaralı kişilerin çoğu, ortakları tarafından kötü bir şekilde incitilene kadar sadıktır. 2 Numara gibi, iyi bir kariyere sahip olmak için kişisel yaşamlarında da mutlu olmaları gerekir. Evliliklerindeki herhangi bir küçük sorun, aşırı analiz eden yapıları nedeniyle kafalarında büyüyebilir.
8 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri
:
8 numara insanlar çok duygusal ama yine de güçlüler. Tüm sayılar arasında en sadık olanlardır; ancak, herkes tarafından büyük ölçüde yanlış anlaşıldıkları için en çok acıyı onlar çekiyor. 8 Numaralı kadınların çoğu evlilik hayatında acı çekiyor. 8 numaralı kadınların evlenmeden önce burçlara kesinlikle uymaları önerilir. Bir kez aşık olduklarında sadık kalırlar. Aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda pratik değiller, sadece kalplerini takip ediyorlar. Birine bağlanmak için çok zaman harcarlar, ancak bir kez bağlandıklarında körü körüne partnerlerini takip ederler. 8 Numaralı kişiler, kendileriyle en iyi uyumluluğu paylaştıklarından, genellikle diğer 8 ve 4 Numaralara ilgi duyarlar. Ancak bu iki sayı da mücadeleyi beraberinde getirdiğinden, iki Sayı 4 veya 8 asla birbiriyle evlenmemelidir. 2 numaralı insanlar evliliklerinde tek kelime etmeden uzun süre acı çekmeye devam edebilirler, ancak bir kez çok incindiklerinde ve ilişkiden ayrılmaya karar verdiklerinde kimse onları durduramaz. Bence 8 Numaralı insanlar evlilik için en iyisidir (sadece 4 veya 8 Numara değilseniz).
 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13