14 Şubat Sevgililer Günü İçin Romantik Hediye Fikirleri

Bu Sevgililer Günü, ruh eşinize, günlerini unutulmaz kılacak her şeyi verin. Partnerinizin dünyanın en iyisi olduğunu hissettirmek için tamamen unutulmaz bir sevgililer günü hediyesi. Söylemesi yapmaktan daha kolay! Sonsuz seçimlerin ve çılgın yaşam tarzlarının bu gün ve çağında, sevdikleriniz için mükemmel hediyeyi seçmek kafa karıştırıcı olabilir. Eş , kız arkadaş, kız arkadaş veya eş için en iyi sevgililer günü hediyelerini aramak zor olabilir, BRT, bunu sizin için basitleştirdik. 

Koç
Koç arkadaşlarının her gün çok parti yapmayı tercih ettikleri doğru, ancak Sevgililer Günü bile her gün olduğu gibi kutlanamayacak kadar özel bir gün. Bu nedenle, Koç'u memnun etmeyi planlıyorsanız, ekstra hazırlıklı olun! Bir Koç, ilgi odağı olmayı sever, bu nedenle dikkatleri üzerlerinde tutacak faaliyetler kesinlikle onları bulut dokuza götürecektir. Burada sevgililer günü hediyeleri onun kalbini kazanmasında büyük rol oynayacaktır. Ve sevgililer günü hediyesi ne olursa olsunolağandışı bir şey olmadığından emin olun. Hayal gücünüzü en iyi şekilde kullanın, diğer kişiyi ultra özel hissettirecek benzersiz sevgililer hediyeleri arayın. Koç burcuna meydan okuyan hediyeler de büyük beğeni topluyor. Bulmacalar, bilgisayar oyunları, kendin yap kitleri, bir çalışma tezgahı, bir spor etkinliğine biletler, aletler, tasarımcı tam da uygun! Bir parça giysi veya aksesuar vermek istiyorsanız, başınız ve yüzünüzle ilgili bir şey hediye edin. Özellikle, eş için en iyi sevgililer günü hediyesi, ona sizin için ne kadar önemli olduğunu anlamasını sağlayacak bir şey vermektir. Şimdi, erkekler için sevgililer hediyeleri eşit derecede özel ve romantik olmalıdır. Eşsiz sevgililer hediyeleri vermelisiniz. Ele almanız gereken belirli bir soru varsa, önce astrolojik rehberliği arayın.Aşk Bir Soru Sor raporu ve sorunla en iyi şekilde nasıl başa çıkabileceğinizi öğrenin .

Boğa Burcu
Boğa, hükümdarı Venüs sayesinde lüksü ve duygusallığı sever. Hayatta güzel şeylerden zevk aldıkları ve onları takdir ettikleri gerçeğiyle ilgili hiçbir şey yapmazlar! Bu nedenle, onlara en iyi sevgililer hediyesini vermeye hazır olun .Pahalı bir restoranda akşam yemeği randevusu iyidir, ancak şenlik ateşi tarihi seçmek de kötü bir seçenek değildir. Bir film gezisi, en sevdikleri alışveriş merkezine bir gezi veya hatta sessiz, tenha bir noktayı ziyaret ederek istikrarlı Bull'un hayatına biraz eğlence katın. Çiçekleri, özellikle kırmızı gülleri almayı unutmayın. Daha da iyisi, onlara nefis bir mücevher parçası veya en yeni elektronik aleti verin. Boğa burcuna bu losyonları ve iksirleri engelleyici olarak da verebilirsiniz, bunlar zemine oturacaktır. Boğa burcu boyun ve boğazı yönetir ve dolayısıyla kolyeler, küpeler, atkılar ve diğer aksesuarların yanı sıra bu vücut parçalarıyla ilişkilendirilen giyim eşyaları Boğa sevgilinize hitap edecek. Öyleyse, bazı sevgililer günü hediyesi fikirlerine karar verdiniz mi? Hala bekar mısın? Uzman Astrologlarımızdan Bilgi Alınne zaman gerçek aşkı bulacaksınız .

ikizler burcu
Çeşitlilik hayatın tuzu biberi, İkizler buna kesinlikle inanıyor! Ayrıca, İkizler burcunun bir an sevdiği şeyi, bir sonraki an sevmemesi de oldukça muhtemeldir. Bu nedenle, İkizler sevgiliniz için en iyi hediye, çeşitli büyük, küçük hediyelerden oluşan heyecan verici bir paket olacaktır. Ve onları en iyi bildiğinize göre, her şeyin dengeli olmasını sağlamak size kalmıştır. Cebinizde bir delik açmanıza gerek olmadığını unutmayın, Ganesha'yı göz kırpıyor. İkizler bazen kafa karıştırıcı olabilir, ancak onları memnun etmek çok zor değildir. Entelektüel uyarımı severler ve insanlarla derin ve değerli sohbetlerin tadını çıkarırlar. Bu yüzden onlara bir cep telefonu hediye etmek harika bir Sevgililer Günü fikri! Onların seçimini göz önünde bulundurarak bir kitapla karıştırın ve Sevgililer Gününüzün daha iyi hale geldiğini görebilirsiniz. Tatil paketleri, günlük geziler, trekking ve hiking gezileri de huzursuz İkizler ruhuna hitap ediyor. Ayrıca Zodiac İkizler köprücük kemiğini, kolları, elleri ve akciğerleri yönetir ve bu nedenle sevgililer günü hediye çantanıza yüzükler, kol saatleri, gömlekler, paltolar, üstler, eldivenler, bilezikler vb. kesinlikle iyi olacakİkizleriniz için sevgililer günü hediyeleri . Siz ve Partneriniz arasındaki bağın büyülü veya sıradan olup olmadığını kontrol edin.

Kanser
Duygusal ve duygusal Yengeç, kalplerine çok yakın düşünceli hediyeler ve sevgi dolu jestler tutar. Sevdiğiniz bir Yengeç ise, ona koşulsuz sevginizin ifadesi olan bir şey verdiğinizden emin olun, çünkü bu ilişki hakkında zihinsel olarak güvende hissetmelerine yardımcı olacaktır. Üstte kişiselleştirilmiş bir notla birlikte mükemmel bir şekilde çekici bir şekilde sarılmış bir fotoğraf albümü veya resimlerinizden oluşan iyi yapılmış bir kolaj, hassas Yengeç ruhunun dizlerinde zayıflamasına neden olur. Kulağa ilginç geliyor, değil mi? İşlerin biraz eğlenceli olmasını istiyorsanız, yengeç Crab'ınıza ilginç ve kutudan çıktığı gibi hediyeler de verebilirsiniz ve onlar buna bayılacak. Çünkü düşüncenin önemli olduğunu bilirler ve farklı bir şey verirler. Ev seven Yengeç aynı zamanda yemek, mutfak ve ocak ile güçlü bir ilişkiye sahiptir, bu nedenle yemek kitapları, egzotik yiyecek sepetleri, meyve çayları, sayısız pişirme / pişirme malzemesi ile doldurulmuş sepetler, akıllı mutfak eşyaları, ev aletleri, el yapımı yardımcı malzemeler, lambalar, dekoratif eserler, mükemmel bir sevgililer günü hediyeleri için yapar. Hepsi sevginizi ve bağlılığınızı ve onlarla bir yuva yaratma isteğinizi yeniden tesis edecek - Kanser için çok önemli.Sevdiklerinizle ilgili sorunlar varsa, daha iyi Rehberlik için Yıllık Aşk ve İlişki Falı'nıza bakın.

Aslan
İşte muhteşem Aslanlar! Şimdi, eğer Aslan'ı kur yapmak bu Sevgililer Günü'nün öncelik listesindeyse, ayakların üzerinde düşünme yeteneğine ihtiyacın olacak. Ne kadar hazırlıklı olursanız olun, sürpriz bir soru veya beklenmedik bir taleple karşılaşacağınızdan emin olun. Aslanlar kral olarak muamele görmekten hoşlanırlar, çünkü onlar haklı olsun ya da olmasın, kendilerinin adil olduğuna inanırlar - ve neden onların taleplerini kabul etmiyorsun, onları memnun etmek senin ihtiyacın olduğunda, Ganesha'yı göz kırpıyor. Birincisi ve en önemlisi, kaliteli şeyler satın alın ve ikinci olarak bunu bir çeşit eğlence veya akıllı bir açık hava etkinliği fırsatı ile tamamlayın. Onlara lüks bir tesiste tüm masrafları ödenmiş, pahalı bir tatil hediye edin, ancak tenha bir yerde değil! Aslangörülmeyi, fark edilmeyi ve kıskanılmayı sever. Böylece, bir konser için biletler, bir sosyete partisine davet veya abartılı ama şık bir tasarımcı işi - size kek puanları kazandıracak. Şampanya veya pahalı şarap, kocaman çiçek aranjmanları ve güzel giyimli bir menüye - Aslan için cömert dozlarda övgü ile - ekleyin ve oldukça iyi karşılık vermeye hazır olun. Sevgililer Tarihinizin mükemmel olmasını sağlamak mı? Zodyak İşaretlerinize göre bazı Flört fikirleri getirerek size yardımcı olacağız!

Başak
Zodyak'ın mükemmeliyetçileri olan Başak, her şeye yaklaşımlarında analitik ve titizdir. Bu nitelikleri de onları çok talepkar kılar ve bu nedenle onları memnun etmek zor olmasa da çaba gerektirir. Pratik, dünyevi Başaklar herkese kolayca güvenmezler, bu yüzden zamana ve çabaya ihtiyacınız vardır, eğer onların size aşık olmasını istiyorsanız, Ganesha'yı hatırlatır. Sevgililer Günü'nde, sadece pratik, sıralı tarafına değil, aynı zamanda iyi gizlenmiş bir ihale ve şefkatli tarafına da hitap etmeniz gerekecek. Bir Başak'ı şirketinizde rahatlatmayı öğrenin, sizi sevecekler. Oldukça bilinçliler ve eğlenceli taraflarını ortaya çıkarmak için ikna edici ortaklara ihtiyaçları var. Ve dijital günlükler, araçlar, takvimler, kırtasiye malzemeleri, araç kitleri gibi şeyler, Sevgililer Günü hediyeleri kadar romantik görünmeyebilir. Başak sevgilinizle bir akora dokunacaklarından eminler. Ayrıca, onlar için mükemmel bir hediyeyi sıfırlamak için biraz düşündüğünüzü ve çaba sarf ettiğinizi gösterirseniz, hepsi gülümser. Hala aklına bir şey gelmiyorsabu sevgiye hediye edin , tüm masrafları ödenmiş bir alışveriş gezisine götürün! Sevgililer Günü Kökeni - Aşk gününün arkasındaki hikayeyi öğrenin.

Terazi
Terazi romantizmi sever mi? Eh, tüm tonları ve renkleri, tüm fırfırlar iliştirilmiş ve tüm tezahürleriyle - romantizm dünyayı Terazi için yapar! Hayatlarının özü bu. Bunu dışarıdan göstermeyebilirler, dengeli çizgileri ile neyi ele geçiriyorlarsa, ama siz onların sevgilisi olarak, onların bu ihtiyacını bilmek ve onurlandırmak zorunda kalacaksınız. Onları memnun etmek ve saklamak istiyorsanız, yani Ganesha gülümser. Bu Sevgililer Günü'nde tüm durakları çekin ve eşit şekilde karşılık verileceklerinden emin olun. Terazi sevginizi sevgi ile yıkayın, onlara sofistike, şık şeyler getirin ve tüm pembelerden ve tüylerden cömert dozlar ekleyin - kokulu mumlar, kokular, balonlar, teddies ve diğerleri, ve onların gününü yaşayacaksınız. Hediyelerin pahalı veya gösterişli olması gerekmez, ancak benzersiz olmaları gerekir, güzel ve en önemlisi Terazi'nin estetik anlayışına hitap ediyor. Sınırlı sayıda üretilen ürünler, karmaşık bir şekilde oyulmuş mücevherler, parfümler, spa kuponları, ev dekoru ürünleri işe yarayacak. Aşk hayatınızda şüpheleriniz olabilir. Partnerinizle sorunlar mı yaşıyorsunuz? Aşk ilişkinizdeki kafa karıştırıcı sorunların tüm yanıtlarını buradan alın

Akrep
Akrep, partnerinin bölünmemiş ilgisini arzulayan, yoğun, tutkulu ve talepkar bir sevgili yapar. Akrep sevgilinize olan sevginizden, şefkatinizden ve saygınızdan söz eden bir Sevgililer Günü hediyesi bu bağlamda ideal olacaktır. Akrep, şefkatin ve abartılı armağanların en üst düzeyde sergilenmesi için bir oyun değildir ve bunu aklınızda tutmanız iyi olur, diye hatırlatıyor Ganesha. Gerçek şu ki, gözlerin sadece onlar için olduğu sürece, onlara verdiğin armağanlar için sorun değiller. Yine de, bu şehvetli ve sezgisel varlıkların parfümler, egzotik yemekler, gerilim-gerilim romanları, mücevherler, her şeydeki mücevher tonları ve pahalı kırmızı şaraplar için özel bir sevgiye sahip olduğunu bilmek yardımcı olur. Bu nedenle, sizin ve Akrep sevgilinizin Sevgililer Günü'nü özel kılmak için bunlardan birini veya birkaçını istediğiniz sırada satın alın. Akrep'in sevginin İşareti olduğuna dikkat edin, bu nedenle Akrep partnerinizi zaten çok iyi tanıyorsanız, cesaret edebilir ve onun için samimi bir hediye bile alabilirsiniz. Aşk ve tutku söz konusu olduğunda bir Akrep'in standartlarına uymak kolay değildir.Sevgililer gününde burcunuza göre hangi renk kıyafeti giymelisiniz?

yay Burcu
Dürtüsel, eğlenceli ve özgürlüğü seven Yay, daha sonra ne olacağını görmek için sabırla bekleyerek akışa devam etmeyi sever. Sevdiğiniz bir Yay ile hayatınız büyük bir parti olabilir, beğenirseniz. Ve Okçu aşkını memnun etmek zorunda kalırsan, bunu yapmak zorundasın. Okçular insanlarla tanışmayı, yeni şeyler denemeyi ve egzotik yerleri keşfetmeyi sever. Harcayacak yeterli paranız varsa, sevdiğiniz Yay burcunuzu güzel bir yere tatile götürün - otelinizin çok lüks olması gerekmez - ama açık ve maceracı bir hisse sahip olması gerekir. Ve son dakika reddedilmeleri için endişelenmenize gerek yok - çünkü Yay burcu sürpriz bir tatilin heyecanını sevecek ve büyük olasılıkla aynı fikirde olacaktır. Sonuçta, Yay ebedi bir gezgin. Bunun dışında Yay burcu aşk hediyelerinizi de hediye edebilirsiniz, bu, farklı kültürleri anlamasına, yeni şeyler öğrenmesine ve genel kişiliğini geliştirmesine yardımcı olacaktır. Bu Sevgililer Günü'nü daha romantik hale getirmek için varsa aşk sorunlarını çöz.2021'de evlenen şanslı kişi siz misiniz?

Oğlak burcu
Oğlak burcuna aşık mısın? Öyleyse rahatlayabilir ve eğlenebilirsiniz, çünkü Oğlak burcu sizden çok şey beklemeyecektir - maddi hediyeler ve ateşli aşkınızın geniş jestleri açısından - en azından bunu asla kabul etmeyecektir. Oğlak burcu duyarlılıklarının tümü, içtenlik ve istikrarla ilgilidir ve çoğu, Sevgililer Günü'nü geniş sevgi gösterileri için tek seferlik bir fırsat olarak görmeyeceklerdir. Yani, onları daha kolay memnun edebilirsiniz, görüyorsunuz. Çok fazla beklemedikleri için, biraz bile olsa, ancak gerçek bir hareket onlarla bir akora dokunmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, kaprisli Keçinin ilk utangaçlığı azaldığında, ortaklar olarak gerçekten rahatlayabilirler. Çekirdeklerine nostalji, paylaşılan bir anı ipucu veren bir armağanla dokunun ve yere serilecekler. Hepsini dışarı çıkarmak istiyorsanız, onlara biraz şık ama kaliteli getirin. pratik şeyler - şık çantalar, klasik mücevherler, nadir şaraplar, kalemler, kol saatleri - ve gününüz gerçekten ve güzel olacak. Karşılığında eşit derecede sevgililer günü hediyeleri alacaksınız, Ganesha. Ve bazı sorunlar varsa, bunları etkili çözümleyici çözümlerle iyi bir şekilde ele alın .

Kova
Entelektüel ve esprili Kova eşiniz, kutudan çıkar çıkmaz bir şey fikrine bayılacağından, ona şaşırtıcı bir unsur olan alışılmadık bir şey seçin. Kova burcu okumayı ve çalışmayı sever ve çevrelerine ve haber güncellemelerine çok dikkat eder. Ayrıca çoğu seyahat etmeyi ve farklı kültürler ve yaşam tarzları hakkında bilgi edinmeyi sever. Bazı yaratıcı sevgililer günü hediyeleri onlar için inanılmaz derecede işe yarar. Kova aşığınızın da boş zamanlarında olayları not etme ve anekdot yazma alışkanlığı olması oldukça olasıdır. Bu nedenle, yazı malzemeleri, kitaplar, seyahat hediyeleri ve iletişimin yanı sıra elektronik aletler mükemmel Sevgililer Günü hediyeleri haline getirecektir. Onlara bir kıyafet hediye etmek istersen, Onlara onları partilerin en iyisine götürecek bir elbise ya da kalabalığın arasından sıyrılmalarına yardımcı olacak bir elbise satın alın - karşılığında hepsi cazibeli olacak. Sıradan, sıradanlığın bu modern ruhta pek bir yeri olmadığını unutmayın - önceden bir şey söylemeyebilirler, ancak o kadar mutlu olmayacaklar! Yaratıcı olun ve sanatsal, yeni veya modern bir şey olan sevgililer günü hediyeleri verin. Şu anda aşk hayatınız ne kadar pürüzsüz olursa olsun, er ya da geç bazı sorunlar ortaya çıkacaktır.İçin , Aşk ve ilişki sorunları için anlık Çözümler olsun bir uzman sor !

Balık Burcu
Zodyak'ın duyarlı hayalperest, Balık sevgisi ve birisinin her şeyi dışarı çıkardığı ve onlara bir hediye seçip getirmek için çaba gösterdiği gerçeğini yürekten takdir ediyor. Vaov! Bu sizin için işleri oldukça kolaylaştırır. Hayır? Gerçekte değil, çünkü Balık onlara herhangi bir armağan getirdiğinizde minnettarlıkla dolu olacak, ama sadece onlara zarif, düşünceli bir hediye getirirlerse sevgi dolu olacaklar. Bak, bir fark var! Hediyenize kişisel bir dokunuş ekleyin ve işler daha da çekici hale gelecektir. Bunu nasıl yapacaksın? Hediyenize kişisel bir aşk notu ekleyin, üzerine küçük bir yüz çizin, el yapımı bir tebrik kartı koyun - herhangi bir şey - hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanın, Ganesha'yı ima eder. Balıklarınız için önemli olan düşünce olduğunu unutmayın. Çikolatalar, çiçekler, banyo ve vücut ürünleri, uçucu yağlar, parfümler, sevimli biblolar - hepsi bu şehvetli, yumuşak ve duygusal sevgiliye sevgililer günü hediyeleri listesinde tutulacak. Son fakat en az değil, ona deniz temalı bir hediye de verebilirsiniz. Değerli bir taş da iyi bir fikir olabilir. Sevgili Balıklarınıza hayatlarını daha iyi hale getirecek bir değerli taş hediye edin,Onlara hangi değerli taşı vermeniz gerektiğini öğrenmek için Uzmanlara danışın . Doğrudan otantik değerli taşlar satın almak için Mağaza bölümünü de ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.ganeshaspeaks.com/predictions/astrology/valentines-gifting-ideas/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol