Papara Card Nedir? Papara Card Nereden Alınır?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Hala kullanmaya başlamayanlar ve Papara’yı yeni öğrenip de bir Papara Card’a nasıl sahip olacağını henüz bilmeyenler için Papara Blog’da bugün Papara Card’ları derinlemesine inceliyoruz. Papara hesabındaki paranın fiziksel alışverişler, ATM’ler dahil birçok yerde kullanılmasını sağlayan ön ödemeli kartlara Papara Card denir. Papara Card’lar, kredi kartının aksine borçlanmadan harcama yapmanı sağlar, yani limiti kendin belirlersin. Kısaca Papara, kullanıcılarına kontrollü ve gerçekçi bir para yönetimi sunar.

Papara Card’lar tüm dünyada kullanılabilir. Papara kullanıcılarının ihtiyaçlarına ve kullanım alanlarına göre seçebilmeleri için Papara Card çeşitleri geliştirilmiştir. Papara hesabına para yatırma noktalarından ya da para transferiyle yatırdığın parayı sahip olduğun Papara Card’ı dünyanın  her yerinde kullanabilirsin. Papara Card’ların kullanım ücreti, aidatı yoktur.

Papara Lite Card, Papara Black Card ve Papara Sanal Kart olmak üzere üç çeşit Papara Card vardır.

Papara Lite Card nedir?
Papara Lite Card'ı anlaşmalı satış noktalarından istediğin al alır, anında kullanmaya başlarsın. Papara Lite Card’ı D&R, Teknosa, Hepsiburada, Gittigidiyor, Kidega, ya da N11‘den hemen alabilirsin. Kartını alırken ödediğin 5 TL ücret, kartını aktifleştirdiğinde sana iade  edilir. Kullanım sürecin boyunca kart ücreti, aidat, kullanım ücreti adı altında senden hiçbir ücret talep edilmez. Tüm Papara Card’lar gibi Papara Lite Card’ı da dünyanın her yerinde kullanabilirsin. Papara Lite Card’ına tüm ATM’lerden para yatırabilir, alışverişlerde temassız ödeme özelliğinden yararlanabilirsin. Bu kart ATM’lerden para çekme hizmetini kapsamaz.

Papara Black Card nedir?
Sahip olduğun Papara hesabını kullanarak, Papara’nın mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden Papara Black Card için başvuru yapabilirsin. Papara Black Card ismine özel hazırlanarak, adresine teslim edilir ve bu kartla birlikte hesabın da sözleşmeli hesaba geçirilir. Papara Lite Card’da olduğu gibi Papara Black Card’da da temassız ödeme teknolojisi mevcuttur. Kartın için herhangi bir aidat ya da masraf ödemezsin. Papara Lite Card’dan farklı olarak Papara Black Card’la ATM’lerden hem para yatırma hem para çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Papara Black Card’ı da dünyanın her yerinde kullanabilirsin.

Papara Sanal Kart
Papara’nın tüm onaylı ve sözleşmeli hesap kullanıcıları mobil uygulamayı ya da web sitesini kullanarak, her ay ücretsiz bir Papara Sanal Kart oluşturma hakkına sahiptir. Sanal kartlar sadece online işlemlerde kullanılabilen, fiziki bir varlığı olmayan kartlardır. Sahip olduğun Papara Sanal Kart’ları istediğin zaman kapatıp, açabilirsin. Kapatıp, yeniden açtığında kart bilgilerin değişmez. Bu özellik sayesinde her kartına bir işlev yükleyebilir ve kullanım amacına uygun olarak kartını yeniden isimlendirerek özelleştirebilirsin. Papara Sanal Kart’ın limitini sen belirler ve ihtiyacın doğrultusunda arttırıp, azaltabilirsin.

Papara Card'lar Cashback Programı’yla daha kazançlı
Cashback Programı, Papara’nın tüm kullanıcılarına sunduğu bir nakit iade programıdır. Cashback programındaki markalardan yapacağın alışverişlerle her ay sabit oranlarda nakit iadesi kazanırsın. Hangi Papara Card’a sahip olduğun fark etmeksizin, onaylı ve sözleşmeli Papara heabınla Cashback Programı’nın bu avantajlarından faydalanabilirsin. Markaların güncel nakit iade oranlarını ve hangi kategorileri kapsadığını web sitesi ya da uygulama üzerinden takip edebilirsin. Kazandığın nakit iadeleri ister anında harcayabilir, istersen hesabında biriktirerek nakit olarak çekebilirsin.Papara Card Nereden Alınır?
Papara’lıların maksimum faydası gözetilerek tasarlanmış her Papara Card, kullanım kolaylıkları, ekonomik olmaları ve güvenilirlikleri sebebiyle günümüzde hızla yaygınlaşıyor. Eğer henüz bir Papara’lı değilsen, hemen papara.com adresinden ya da Papara mobil uygulamasını indirerek ücretsiz bir hesap açabilirsin. Papara Lite Card’ı satış noktalarından temin edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsin. Mobil uygulama ve web sitesi üzerinden Papara Black Card için başvuru yapabilir ve mobil uygulama veya web sitesi üzerinden Papara Sanal Kart oluşturabilirsin.

Kaynak: https://blog.papara.com/papara-card-nedir-papara-card-nereden-alinir

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Threads beğeni satın al

backlink Spor haberleri fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak