Ev Almak İçin Hangi Dua Okunmalı

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Ev Almak İçin Okunacak Çok Etkili ve En Güçlü Dua

Ev almak hepimizin en büyük hayalidir. Mülkün sahibi Allah’tır ve biz de mülkün sahibi Allah’tan istemesini bilmeliyiz. Allah’a dua ederek ev almak için Allah’tan yardım dilemeliyiz. Biz her şeyimizi Allah’tan istemeliyiz ve Allah için yapmalıyız. Çünkü duaları kabul edecek olan Allah’tır. Bugün sizlere ev almak için okunacak en güçlü duaları göstereceğiz. Ev almak için okunacak duaları muhakkak inanarak okumanız gerekir. 

Dualar Okunurken Dikkat Edilmesi Gerekenler
1- Duadan önce tövbe istiğfar getirilmeli
2- Peygamberimize salavat getirilmeli
3-Mümkünse abdestli olunmalı
4-Dualar inanarak okunmalı.
5- Allah’tan hayırlısını istemeli
6- Duaya devam edilmeli, olmadı deyip bırakılmamalı.
7- Fiili dua olan maddi şartları yerine getirmeli

EV ALMAK, MAL MÜLK SAHİBİ OLMAK, EVLENMEK YENİ BİR İŞE BAŞLAMAK İSTEYENLERİN DUASI

7 GÜN 41 DEFA OKUNUR


Bu duayı okuyarak da dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kulillahumme duası da çok etkili ve güçlü duadır.
1. Kullilahumme malikel mülki tü’til mülke men teşaü ve tenziul mülke mimmen teşaü ve tüizzü men teşaü ve tüzillü men teşaü biyedikel hayr inneke ala küllü şey’in kadiyr
2. La ilahe ilallahu vahtehu la şerike leh lehul mülkü ve lahül hamdu ve hu ve ala şey’ün kadiyr.Subhanallahi vel hamdu lillahi vela ilahe ilallahü vallahü ekber,vela havle vela kuvvete illa billahil aliyil azim.
3. Allahumme salli ve sellim ve barik ala seyyida ve mevlana muhammedinin nuriz zatiyyi ve sirrris sariyyi sirruha fi cemiy’il asarı vel esmai ves sifati ve sellim tesliyma .

4.“Ya mübdie’l beraya ve müide ha ba’de fenaiha bi kudretihi Ya Mübdiu” Meali “Ey mahlukatı hiç yoktan var eden ve hepsi yok olup gittikten sonra kudretiyle tekrar diriltecek olan! Ey Mübdi”
 
Bu duayı ev almak isteyen, evlenmek isteyen, yeni bir işe girişen herkes 7  gün 41 defa okumalıdır. Allah’ın izniyle istediğine kavuşacaktır.

12 Esma ile Okunan Ev Alma Duası
12 Esma ile okunan ev alma duası da güçlü ve etkili dualar arasında yer almaktadır. Bu duayı ne kadar çok okursanız o kadar duanız kabul olur. İnşallah İşte Dua;
“Bismillahirrahmanirrahim”
“Subhane rabbiyel aliyyil alel Vehhab”
Ya Müheymin,Ya Bari,Ya Fettah,Ya Semi,Ya Latif,Ya Hafız,Ya Kebir,Ya Mucib,
Ya Kadir,Ya Berr,Ya Rauf,Ya Nafi
“Bismi’l-lâhi ‘alâ nefsî ve mâlî ve dînî. Allâhümme raddinî bikadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî hattâ lâ uhibbe ta’cîle mâ ahherte velâ te’hîre mâ’accelte.” (Amin)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol