Telepat Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Telepati nedir, nasıl yapılır?
 
Telepati sözcüğü Yunancadan türetilmiştir. Tele kısmını telefondan da aklınıza gelebileceği gibi 'uzak', pathos ise duygu ve düşünce anlamlarına geliyor. Telepati hakkında 1930'lardan itibaren araştırmalar yapılmaya başlanmıştır. Telepati hakkında daha bilimsel bir tanım yapmak gerekirse, insan beynine inmek gerekiyor. Beynimizde meydana gelen her aktivite bir kimyasal reaksiyon ile oluşuyor. Bu kimyasal reaksiyonlar ile beraber çevreye çeşitli enerji dalgaları yayılıyor. Her canlının bir enerji yayını ve frekansı bulunuyor ve canlılar titreşim halinde oluyor. Uzaklıkla beraber titreşimler de azalıyor. Telepatide ise uzaklık bu yayın ve titreşimlere engel teşkil etmiyor.

Mırıldandığınız şarkı radyoda çalınmaya başlarsa, aklınıza gelen kişiyle yolda karşılaşırsanız veya canınızın çektiği meyveyi arkadaşınız getiriyorsa siz bir telepatsınız demektir.

Telepatik kurallar:
Telepati yeteneklerinizi ancak iyi niyetle kullanabilirsiniz. Bunları insanların zararına kullanırsanız, bu hem telepatistin kendisinin hem de etkilediği kişinin acı çekmesine yol açacaktır.

Telepatik yeteneklerini kullanan bir kişi için zorunlu bir beceri, prana'nın birikmesidir - telepatik iletişim için gerekli enerji; oldukça büyük miktarda biriktirmeniz gerekiyor.

Fiziksel ve zihinsel olarak sağlıklı olmanız gerekir.

Hayatta pozitif olmalısın ve bu dünyada her şeyin yolunda olduğuna inanmalısın ve kötü bir şey olursa, uzun sürmeyecek.

Farklı yaşam koşulları veya koşulları altında kendinizi yönetebilmelisiniz. Vücudunuzu tamamen gevşetmek ve gerginlikten kurtarmak, ayrıca doğru konsantre olmak, vücudun belirli bölgelerine veya dış ortama enerji göndermek ve yönlendirmek gerekir.

Sadece tam bir sessizlikte, yarı karanlık bir odada tüm dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırarak antrenman yapmanız gerekir. Telepatik etkiye girmek için en iyi zaman sabahın erken saatleri (3.45 - 6.00) veya akşam geç saatlerdir (23.00 - 1.30 arası).

Telepatik egzersizler yaparken vücudunuz sabit bir pozisyonda olmalı ve sırtınız düz olmalıdır. Vücudun ve kasların tamamen gevşemesi de çok önemlidir. Ayrıca tamamen gevşemek ve kendi içinizle olan diyaloğu durdurmak da çok önemlidir.

Telepatik iletişim nedir?
 
Günlük hayatımızda sık sık 'telepatik olarak anlaşıyoruz' gibi cümleler kururuz. Peki telepatik iletişim nedir? Telepatik iletişim, konuşmadan ya da herhangi bir mimik kullanmadan sadece beyin dalgaları ile iletişim kurmak anlamına geliyor. Telepati tek başına yapılamıyor, muhakkak iki kişi gerekiyor. Bu kişilerden biri bir şeyler düşünüyor diğer ise o düşünceleri algılıyor. Yani telepati ile bir düşünce bir kişiden başka bir kişiye aktarılabiliyor. Telepati hakkında araştırmalar yapan uzmanlar, telepatik yeteneği gelişmiş insanların olduğunu ancak söz konusu yeteneğin çalışılarak da güçlenebildiğini belirtiyorlar.

Telepati, kişiler arasında bir fikir ya da duygunun hiçbir araç kullanılmadan iletilmesi, biçiminde tanımlanabilir. Pratik hayatın içinde farkında olmadan telepati yeteneğimizi sık sık kullanırız. Bazen şaşırtıcı tesadüfler şeklinde dikkatimizi çeker, Fakat, yine de bunun üzerinde fazla durmadan gülüp geçeriz.
Mesela çalmakta olan telefonun kimden geldiğini tahmin etmek, mırıldanmakta olduğumuz şarkının radyoda çalınmaya başlaması, aklınıza gelen kişiyle yolda giderken karşılaşmak, canınızın çektiği meyveyi ya da herhangi bir şeyi arkadaşınızın getirmesi gibi daha pek çok örnek sayılabilir ve bütün bunların tesadüf olduğunu düşünüp önemsemeyiz. Aslında bütün bu tuhaf tesadüfleri telepati olarak tanımlayabilir ve dikkat ettikçe bu yeteneğimizin gelişmesini sağlayabiliriz. Hepimizde az ya da çok derece derece ortaya çıkan telepatinin düzenli bir çalışma sonucu gelişmesi mümkün.

İyi bir algılayıcı olmak için ilk adım, şuurlu zihnimizi sakinleştirmeyi öğrenmektir Bu çalışmalardan zevk almasını bilmelisiniz çünkü bir oyun gibidir Her hangi bir alıştırma üzerinde çok zaman harcamayın çünkü aynı alıştırmayı tekrar tekrar yapmak yerine, çabucak birinden diğerine geçmek daha iyidir Bu alıştırmaları kesinlikle kendinizi zorlamdan, rahat ve huzurlu bir zihinle yapmalısınız Yorgun yada keyifsiz olduğunuz zamanlarda kesinlikle alıştırma yapmayın Sıkıntı, stres ve her türlü heyecansal halleriniz telepati yeteneğinizin su üstüne çıkmasına engel olur Bu nedenle mümkün olduğunca sakin bir şuur hali içinde çalışmalarınızı sürdürün Parapsikoloji Laboraturlarında yapılan çalışmalarda, telepati alıştırmalarını sakin bir zihinle yapmayan araştırmacıların psişik güçlerini, yanlış cevaplar verecek şekilde kullandıkları tespit edilmiştir Bu durumda insanlar, psişik yeteneklerini çalışmaya katmadan rasgele yaptıkları tahminlerin ötesine geçememişlerdir

Klasik paranormal olaylar olan Telepati ve ruhsal görü, aslında duyu ötesi algı adıyla bilinen yeteneklerdendir. Bu iki yeteneği birbirinden ayırmak güçtür. Genellikle Telepati (Uzaduyum), zihinler arasındaki paranormal bilgi iletişimi olarak kabul edilir; “ruhsal görü”deyse bilgi başka bir zihnin yardımı olmaksızın elde edilir. Oldukça yakın bir zamana kadar Telepatinin bir çeşit manyetik yada elektriksel etki olduğu düşünülüyordu. Oysa bunun böyle olmadığı deneylerle ispatlandı. Bir kere elektriksel enerjinin uzaklık arttıkça zayıflaması gerekir. Ama duyu ötesi algılama uzaklıktan etkilenmez.

Bir elmaya baktığımızda onu görürüz. Ama,eğer bu elma görme alanımız dışında, örneğin başka bir odada, hatta kilometrelerce uzakta bir yerdeyse ve biz zihnimizde onu görebiliyorsak işte bu Duyuötesi algıdır. Birkaç örnek verelim. Çoğu kez yaşadığınız anı sanki daha öncede yaşamış yada bir filmde görmüşsünüzde hatırlayamıyorsunuz izlenimine vardığınız olmuştur. Yine birisini düşünürken aniden o kişiden telefon geldiği yada yolda karşılaştığınız çok olmuştur.

Telepatik özellikleriniz var mı?
 
Şayet mırıldandığınız bir şarkı radyoda çalmaya başlamışsa, aklınıza gelen kişiyle yolda karşılaşıyorsanız ya da çok sevdiğiniz bir yiyeceği arkadaşınız bir anda önünüze koyuyorsa evet, telepatik özellikleriniz hem var hem de hiç de azımsanmayacak kadar güçlü demektir.

Bir kişiyi telepatik olarak nasıl etkileyebilirim?

  • Geçen yıl, düşüncenin gücüyle ilgili çalışmam çok ileriye gitti.
  • Bu, büyük ölçüde sizinle, sevgili okuyucularım ile iletişim kurma fırsatına sahip olmamdan kaynaklanıyor: arzularınızı öğrenmek ve bunları nasıl yerine getireceğinizi gözlemlemek için zaman içinde iletişim, zihinsel çalışma planları ve istişareler yoluyla.
  • İşimde karşılaştığım arzuların çoğu, diğer insanlarla insan etkileşimi ile ilgilidir.
  • Genellikle başka bir kişinin dikkatini çekmek, soyut bir kişiyi çekmek veya belirli bir kişinin kararını etkilemek isteriz.
  • Karşı cinsten birini kazanmak istediğimizde aşk arzuları gibi olabilir.
  • Yani durumumuzun çözümünün başka insanlara bağlı olduğu başka arzular.
  • Ve her seferinde, bu tür arzuları yerine getirmek, bu tür durumları çözmek, benim ve müşterilerimin bir sorum var: bir kişiyi telepatik olarak nasıl etkileyebilirim?

Telepatik alış, özellikle duygusal olarak birbirlerine yakın olan kişilerin arasında daha kolay ortaya çıkabilmektedir Psişik çalışmalarınızı sürekli aynı odada yapınız Böylece odanız sizin enerjilerinizle dolar ve başka enerjiler orada barınamaz Odanızın aurası gün geçtikçe daha yüksek seviyeli bir hal alacaktır Çalışma yaptığınız odanın aurasını düşürmemek için kesinlikle, o odada münakaşalara girmeyin, kızgınlık, öfke, kin, kıskançlık gibi negatif enerjileri odanızda üretmeyin ve başkalarının da üretmesine izin vermeyin Fırsat buldukça odanızda pozitif enerji yayma çalışması yapın Gevşedikten sonra tüm odanızı temizleyecek olan sevgi, şefkat, merhamet gibi pozitif yüklü enerjilere konsantre olun Odanızda özellikle çalışmadan bir saat önce sadece mavi bir ışık yakın Mavi rengin enerjileri polarize etme özelliği vardır Ruhsal olgunluğunuz arttıkça sizi saran biyomanyetik enerji alanınız yani auranız da buna bağlı olarak güçlenecektir Bu da bilgilerinizin artmasıyla doğru orantılıdır

Auranızı güçlendirici imajinasyon ve telkin çalışmalarında bulunun Kendinizi pozitif bir enerji alanıyla sarabilirsiniz Bunu yapmak için gözlerinizi kapatın, gevşeyin ve kendinizi parlak bir ışıkla çepeçevre kuşatılmış olarak imajine edin Beyaz ışığın, hem ön hemde arkanızdan genişleyerek başınızın üstünden geçtiğini ve ayaklarınızın altına kadar sizi kuşatmasını isteyin Beyaz ışık olumsuzlukları yok etme gücüne sahiptir Koruyucu bir kalkan görevi yapar

Egzersiz 1

Şimdi şunu deneyebilirsiniz. Telepatik gücünüzü bir ölçün bakalım. Bu deneyde bir arkadaşa ihtiyacınız olacak;
Bu uygulama için bir verici ve bir alıcı gerekiyor İlk olarak verici ve alıcının birer kağıt kalemi olmalı Verici çizmeyi kararlaştırdığı nesneyi önce zihnide çizmeli sonra kağıda çizmeye başlamalı, çizerken de onu alıcının zihnine yansıttığını düşünmelidir Alıcı ilk zihinsel görüntüyü alınca çizmeye başlamalıdır İlk telepati denemesinde alıcının çizdiği, vericininkinin aynısı olmasına gerek yoktur, sadece mantıksal bir benzerlik olması bile yeterlidir

Egzersiz 2

İnsanlarda telepatik yeteneğin bulunup bulunmadığının ortaya çıkarılması ile ilgili, laboratuarlarda yapılan denemelere çok benzer bir testte budur Eğer bu çeşit bir denemeden daha önce geçmediyseniz, telepati çalışmalarınıza başlamadan önce bunu uygulamanız isabetli olacaktır Her şeyden önce zihni tüm düşüncelerden arındırmalısınız Teste başlamadan önce birkaç dakika tam bir sessizlik ve sükunet içinde bedeninizi ve zihninizi dinlendirmelisiniz Test için kağıt, kalem, bir takım Zener kartı (Zener kartınız yoksa kendiniz de yapabilirsiniz Yeter ki ters çevirdiğinizde ön yüzlerinde hangi şeklin bulunduğu belli olmasın Bunlar üzerlerinde beş ayrı şekil ‘artı-daire-kare-yıldız-dalgalı’ taşıyan 25’lik bir deste karttır), sessiz bir oda, iki iskemle, bir küçük masa gereklidir Süjeyi rahat bir iskemleye ve odanın bir ucuna oturtun Test sırasında alıcıyla verici arkaları birbirine dönük olarak oturmalıdırlar

Göndericinin önünde, üzerinde Zener kartları bulunan küçük masa ve her iki süjenin elinde birer kalem bulunmalıdır Verici süje kartları karıştırarak, içlerinden birini zihnine projekte ettiğini hissedince kalemiyle (hazır olduğunu belirtmek için) masaya bir defa vuracak Bunun üzerine alıcı süje,vericinin zihnine hangi şeklin projekte edilmiş olduğunun ‘görmeye’ çalışacaktır Bunu gördüğü zaman, alıcı süje önündeki (yada elindeki) kağıda yazacak ve bunu belirtmek için kalemiyle bir yere vuracak ki, verici zaman geçirmeden ikinci kart konsantre olsun ve deney bu şekilde 25 kart tamamlanıncaya kadar devam etsin Her bir kart üzerinde en az 30 sn konsantre olarak düşünülmelidir ve vericinin konsantrasyonu çok önemlidir Vericinin deney sırasında zihnini meşgul etmemelidir Alıcı şahıs kesinlikle mantık yürütmeden içine doğacak olan düşünceyi beklemelidir Hem alıcının hemde vericinin gözleri açık yada kapalı olabilir ancak, verici için gözlerin açık olarak şekle bakması daha iyidir Böylece konsantrasyonunu daha iyi sağlayacaktır

Egzersiz 3

2-3 adetin doğru olarak bilinmesi tesadüfle açıklanabilir Bir kaç deneme sonunda eğer bu oranın üzerine çıkılamıyorsa çalışmadan gerekli verim alınamıyor demektir Bu alıcıdan yada vericiden kaynaklanabilir Böyle bir durumda eşler birbirine uyum sağlayamamış olabilir, eşlerin değiştirilip tekrar denenmesi yararlı olabilir 5 adet, kritik bir sayıdır Bu yüzden bu sayıya ‘sınır rakamı’ denir İlk çalışmalarda bu sayı yeterli olmasına karşın, bir kaç ay içinde bu sanır aşılamıyorsa yine çalışmalarınızın veriminin yeterli olamadığını düşünebilirsiniz Eşinizi değiştirerek denemelere devam edebilirsiniz
5-10 adet, telepatik algılama yeteneğinizin çalışmaya başladığını gösterir Denemelere devam ettikçe, oranınızın arttığını göreceksiniz Başka eşlerle de denemeler yaparak daha verimli algılamalar yapabilip yapamadığınızı kontrol ediniz Veriminiz artmıyorsa aynı eşle devam ediniz Bu noktada verici olmaya mı yoksa alıcı olmaya mı yatkınsınız, kesin olarak bir ayırım yapmanız gerekiyor Hangisine daha yatkınsanız o yönde çalışmalarınızı sürdürünüz
10-15 adet, telepati yeteneğinizin varlığını gösteren yeterli orandır 15-20 adet, ileri seviyede telepati yeteneklerinin hem alıcıda hemde vericide gelişmiş olduğunu gösterir 20-25 adet, çok ender olarak görülen ve tam başarının yakalandığı en üst seviyedir Eşler arasındaki büyük uyumun da göstergesidir. 

Alıntıdır

Anahtar Kelimeler:
Telepat Olduğunu Nasıl AnlarsınTelepat Olduğunu Nasıl Anlarsın?Telepati Yeteneğinizin Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız?TelepatiTelepat Olduğunuzu Nasıl Anlarsın?Telepat Olduğunuzu Nasıl AnlarsınızTelepati Yeteneğiniz Var Mı?Telepati Gücünü KeşfetBir Telepat Olduğunuzu Nasıl AnlarsınızTelepatinin GelişimiTelepatik KurallarTelepatinin Tezahürleri Hakkında MesajlarTelepati Ve HayvanlarTelepati Ve MedyumlukTelepati Ve PsikanalizBilimsel Araştırma Ve DoğrulanabilirlikSanatta Telepati KonusuBir Kişiyi Telepatik Olarak Nasıl Etkileyebilirim?Telepati Seçkinlerin çoğunluğu Mu?Telepatik Davranmak Için Ne Bilmeniz Gerekiyor?Bir Kişiyi Telepatik Olarak Nasıl EtkileyebilirimÜçüncü Gözle Telepatik IletişimViktor Kandybin Telepati YöntemiTelepati Yeteneğimiz Olduğunu Nasıl Anlarız?DDA Ve Telepati Yeteneğimiz Olduğunu Nasıl Anlarız?DDA Yeteneğimiz Olduğunu Nasıl Anlarız?Psişik Yeteneğiniz Olduğunu Nasıl Anlarsınız?Telepati Nedir?Telepati Nasıl Geliştirilir?Telepati Nasıl Yapılır?Aşıklar Arasındaki Telepatik Bağlantının İşaretleriTelepatinin ZararlarıFarkında Olmadan Telepati Yapmakİstemsiz TelepatiTelepat NedirTelepat OlmakTelepati Günah MıTelepati Kesin SonuçTelepati Yapanlar Kadınlar KulübüTelepati NedirNasıl Yapılır?Telepatik Iletişim Nedir?Telepatik özellikleriniz Var Mı?Telepati EgzersiziElepatik Gücünüzü Test Etmek IstiyorsunuzTelepatik Gücünüzü Test Etmek Istiyorsunuz

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol