2022-2023 Anaokulu 2. Dönem Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

………………................................ ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜNE;
202...-202... Eğitim-Öğretim Yılı II.Dönem Zümre Öğretmenleri Toplantısı aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere................ günü saat.....................da yapılacaktır.
Gereğini bilgilerinize arz ederim.


Okul Öncesi Öğretmeni                 Okul Öncesi Öğretmeni                   Okul Öncesi Öğretmeni


GÜNDEM MADDELERİ
1.    Açılış, yoklama, gündem maddelerinin okunması, 
2.    Bir önceki Zümre Toplantısı Tutanağının incelenmesi.
3.    I. Dönem değerlendirmesinin yapılması.
4.    Aylık ve Günlük Planların değerlendirilmesi.
5.    I. Dönem kutlanan Belirli Gün ve Haftaların değerlendirilmesi.
6.    II. Dönem kutlanacak Belirli Gün ve Haftaların incelenmesi.
7.    Okul-Aile iletişim ve işbirliğinin artırılmasına yönelik çalışmaların değerlendirilmesi.
8.    Sene sonu yapılacak olan etkinliklerin görüşülmesi.
9.    Sınıf içi materyallerin durumunun değerlendirilmesi ve sınıf ihtiyaçlarının görüşülmesi.
10.    Dilek ve temenniler, Kapanış.
 

GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ
1.    Zümre Toplantısı………………………………………………………………..katılımı ve hayırlı olması dilekleri ile başlatıldı. 
2.    Bir önceki Zümre Toplantısı Tutanağı incelendi. Toplantı gündem maddeleri ve alınan karalar …...…………………………tarafından okundu. Alınan kararların hepsinin gerçekleştirildiği gözlemlendi.
3.    I. Dönem hakkında ………………görüşlerini dile getirdi. Verimli bir yarıyıl geçirdiklerini, öğrencilerin istenilen düzeyde olduklarını ve planlarına uygun şekilde ilerlediklerini belirtti.
4.    …………………………..eğitim-öğretim dönemi boyunca kullanılan planların uygulanabilir planlar olduğunu ve planlarda Atatürk İlke ve İnkilaplarına yer verildiğini belirtti. Hedeflenen davranışların çocuklar tarafından kazanıldığını ve planların günlük ve aylık olarak tek tek değerlendirildiğini ifade etti.
5.    ……………………..I. Dönem kutlanılan belirli gün haftalar ile ilgili yapılan bütün etknliklerin bir dosya haline getirildiğini. Çocukların yaptığı çalışmaların saklandığını ve dosyalandığını belirtti. Yapılan sınıf içi ve sınıf dışı etkinliklerin fotoğraflanarak saklandığını ve veliler ile de paylaşıldığını ifade etti.
6.    ………………………..II. Dönem kutlanılması planlanan etkinlikleri okudu. …………….. özellikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına dikkat çekmek istediğini belirtti. Her sene yapılan gösteriler ile çocuk ve öğretmenin yıprandığını ve zorlandığını belirtti. Kutlamaların bayram havasından uzaklaştığını çocukların eğlenmediğini söyledi. Bunu yerine çocukların gerçek bir bayram havası içerisinde eğlenecekleri bir şenlik planlayarak bu özel günü kutlamanın daha yararlı olacağını ifade etti.
7.    ………………….Okul-Aile İşbirliği çerçevesinde veliler ile sürekli iletişim içerisinde olduklarını çocukları ilgilendiren her konuda işbirliği içerisinde olduklarını belirtti. Özellikle ev ziyaretleri ve aile eğitimi etkinliklerinin oldukça faydalı ve verimli olduğunu ifade etti.
8.    ……………………sene sonunda okul içerisinde bir mezuniyet partisi planladıklarını, bu etkinlik sırasında bir sonraki dönem ilkokula başlayacak öğrencilere Katılım Belgesi düzenleneceğini belirtti. Tüm okulun katılacağı bir etkinlik ile  eğlenceli bir şekilde çocukların okula veda edebileceğini ifade etti.
9.    …………………… sınıf içi kullanılan materyallerin temiz ve özenli bir şekilde kullanıldığını ve sınıf içi herhangi bir eksik ve ihtiyaçlarının bulunmadığını belirtti.
10.    Yeni eğitim öğretim yılının başarılı ve huzurlu bir şekilde geçmesi dilekleri ile toplantı sonlandırıldı.


 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Anahtar Kelimeler:
Anaokulu 2. Dönem Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı TutanağıZümre ToplantıAnaokuluAnaokulu Zümre ToplantısıAnaokulu Zümre Toplantı TutanaklarıZümre Toplantı TutanaklarıöğretmenZümre öğretmenler Toplantı TutanaklarıAnaokulu Zümre Toplantısı Maddeleri1. Dönem Sonu Anaokulu Zümre Toplantı Tutanakları2. Dönem Anaokulu Zümre Toplantı TutanaklarıAnaokulu 2. Dönem Zümre Toplantısı TutanaklarıAnaokulu 2.Dönem Zümre Öğretmenler KuruluOkul Öncesi 2. Dönem Zümre Toplantı TutanağıÖzel Eğitim Anaokulu 2. Dönem Zümresi2022 2023 Anaokulu Zümre Toplantı Tutanakları2022-2023 Anaokulu 2. Dönem Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı TutanağıTOPLANTI RAPOR VE TUTANAKLARIAnasınıfı 2. Dönem Zümre Toplantısı TutanağıZümre öğretmenler Kuruluna Müdür Yardımcısı Katılır Mı?Zümre öğretmenler Kuruluna Müdür Yardımcısı Katılır MıZümre Tutanakları Ne Zaman Yapılır?Zümre TutanakZümre öğretmenler Kurulunda Neler Görüşülür?Zümre öğretmenler Kurulunda Neler GörüşülürZümre Tutanağı Nedir?Zümre Tutanağı NedirAnaokulu Zümre Toplantı Tutanağı 2 DönemAnaokulu 2 Dönem öğretmenler Kurulu Toplantı TutanağıOrtaokul Özel Eğitim Sınıfı 2.Dönem Zümre Toplantı TutanağıOkul öncesi Toplantı Tutanağı 1. DönemÖzel Eğitim Anaokulu ZümreAnaokulu Zümre Toplantı Tutanağı 1. Dönemözel Eğitim Anaokulu 1. Dönem Zümre Toplantı TutanağıNalan öğretmen 2 Donem Zümreözel Eğitim 1. Dönem Zümre Toplantı Tutanağı2.Dönem Zümre Toplantı Tutanağı Okul ÖncesiZümre öğretmenler Kurulu2. Dönem Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı2. Dönem Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol