Yeni Aldığı Arabasının İçinde Karısı Doğum Yaptı. Karısına Çok Kızan Adama, Kadının Cevabı Muhteşem Oldu

Doğum sancısı tutan kadın yeni aldıkları arabanın içinde doğum yaptı. İster istemez arabayı mahveden kadına kocası çok kızdı. Karısı kocasının bu büyük tepkisine çok sinirlendi ve muhteşem bir cevap verdi. Bu olayda sizce kim haklı! Tabi ki kadın haklı. 
Adam yeni aldıkları arabayla doğum sancısı tutan karısını hastaneye yetiştirmeye çalışıyordu, ama bebek biraz aceleci davranıp hastaneyi beklemeden arabada geldi. Arabasının her tarafını kanlar içinde görünce adamın yaptığı hareket gerçekten daha beterini hak ettiğini gösteriyor
Doktor Brian Snyder acilde çalışan birisi olarak hayatınızda tahmin edemeyeceğiniz olaylarla karşılaşmış birisi.

Bir keresinde hastanenin hemen yanına park edilmiş arabanın içerisinde kanlar içinde duran bir hamile kadına rastladı. Etrafı insanlarla çevrilmiş olan hamile kadın ve eşi panikten ne yapacağını bilemiyordu.

Dr. Snyder, Andrea isimli hamile kadının kaybedecek bir saniyesi bile olmadığını ve her an doğum yapabileceğini biliyordu.

Kordonun bebeğin boynuna dolanması hadisesi de atlatıldıktan sonra Andrea bebeğini dünyaya getirdi. Kadın aracında doğum yaptı. Herkes şaşkın gözlerle onu izliyordu. Dr. Snyder hemen bir havlu kapıp bebeği sardı ve hastanenin içine götürdü.

Sonra baba konuştu…

Dr. Snyder başta babanın o kadar kanı görmesi sonucunda bayılacağını düşündü ancak baba, yeni doğum yapan eşine bakarak, “Canım. Arabayı daha yeni aldık. İç tasarımı özel olarak yaptırıldı. 15 dakika daha bekleyemez miydin!?” dedi.

Birden sinirlenen Andrea eşine yumruk attı.

Artık üç kişiye doktor müdahelesi gerekiyordu; yeni doğum yapan Andrea, bebeği ve yediği yumruk sonucu yere düşen eşi… 

Aksiyon dolu olayın gerçekliğinden şüphe edebilirsiniz ancak hikaye “Untold Stories of ER” (Acil Servisin Anlatılmamış Hikayeleri) adlı TV dizisinde yayınlandı.


Sizce baba başına gelenleri haketti mi? Yorumlarda belirtmeyi ve sıradışı hikayeyi arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

Anahtar Kelimeler:
DoğumAraba

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol