WhatsApp Numara Gizleme Nasıl Yapılıyor?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

WhatsApp, çevrimiçi mesajlaşma ve kişisel ve profesyonel çevreleriniz içinde iletişimde kalmanız için çok güvenli, basit ve sağlam bir platformdur. Numaranızı WhatsApp sisteminden gizleyemeseniz de gizliliğinizi korumak için kişilerinizden gizleyebilirsiniz.
Ancak, bazen insanlar numaramı gösteren çevrimiçi bir telefon olduğu için rahatsız oluyorlar. İnsanların Android'de telefon numaralarını nasıl gizleyeceğini veya WhatsApp'ta telefon numaralarını nasıl gizleyeceğini bilmek istemesinin çeşitli nedenleri olabilir.

WhatsApp'ta telefon numaralarını gizlemek için yerleşik bir mekanizma yoktur, ancak bazı geçici çözümler, verilerinizden veya güvenliğinizden ödün vermeden bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olabilir.

O halde hemen detaylara geçelim.

1.
WhatsApp'ı açın.
2.
Diğer seçenekler > Ayarlar > Hesap > Numarayı değiştir'e dokunun.
3.
Mevcut hesap telefon numaranızı üstteki kutuya girin.


WhatsApp hesabınızdan tamamen çıkış yaparak başlayın. WhatsApp için giriş ekranına ulaştığınızda, WhatsApp hesabınızı kaydetmek ve cihazınızı doğrulamak için telefon numaranızı isteyecektir. Mevcut telefon numaranızı girmek yerine, Google Voice üzerinden oluşturduğunuz ikincil numarayı (veya seçtiğiniz alternatifi) girin.

“İleri” düğmesine basın, WhatsApp sizden numaranızı doğrulamanızı isteyecektir. Numaranızı doğru girdiğinizden emin olun ve bir sonraki adıma geçmek için “Tamam” a basın.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı