google-site-verification: google6827054ec461fa5a.html

Bağlantınız Gizli Değil Uyarısı Çözümü Nedir?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

“Bağlantınız gizli değil” uyarı mesajını görürseniz, öncelikle sayfayı yeniden yüklemeyi denemelisiniz.

Bu çok açık görünse de, çoğu zaman işe yarar. Muhtemelen, SSL sertifikası yeniden yayınlanıyor veya tarayıcınız web sunucusuna güvenli bir bağlantı kuramadı.

"Bağlantınız gizli değil" hatası nedir?
"Bağlantınız gizli değil" hatası, tarayıcınızın bir web sitesini ziyaret etmenin güvenli olup olmadığını doğrulayamayacağı anlamına gelir. Tarayıcınız bu uyarı mesajını siteyi ziyaret etmenizi engellemek için yayınlar, çünkü güvenli olmayan veya güvensiz bir siteyi ziyaret etmek kişisel bilgilerinizi riske atabilir.

Tarayıcınız, siteyi ziyaret ederken gizliliğinizi koruyacağını doğrulamak için bir sitenin güvenlik sertifikasını doğrular. Bir sertifika standartlara uygun değilse, bu, kişisel verilerinizin şifrelenmeyebileceği ve dolayısıyla çevrimiçi tehditlere açık olabileceği anlamına gelir. Kısacası, "bağlantınız gizli değil" hatası şu anlama gelir: Bağlantınız özel değil ve hata göz ardı edilecek bir şey değil.


 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Anahtar Kelimeler:
Bağlantınız Gizli Değil Uyarısı Çözümü Nedir?Bağlantınız Gizli Değil Uyarısı Çözümü NedirBağlantınız Gizli Değil Hatası NedirBağlantınız Gizli Değil Hatasına çözüm YoluBağlantınız Gizli Değil Hatasına çözümBağlantınız Gizli Değil Hatası Neden OlurBağlantınız Gizli Değil çaresi NedirBağlantınız Gizli Değil Kısmı Tıklanırsa Ne OlurBağlantınız GizliBağlantınız Gizli Değil Ekranı Neden OlurBağlantınız Gizli Değil Uyarısına çözümBağlantınız Gizli Değil Uyarısına çözüm YollarıBağlantınız Gizli Değil Neden OlurBağlantınız Gizli Değil Uyarısına çözüm YoluBağlantınız Gizli Değil UyarısıChrome Tarayıcısında Bağlantınız Gizli Değil Hatası Nasıl çözülür?Chrome Tarayıcısında Bağlantınız Gizli Değil Hatası Nasıl çözülürGoogle Chromeda Bağlantınız Gizli Değil Hatası Nasıl ÇözülürBağlantınız Gizli Değil Hatası Nasıl Çözülür?Bağlantınız Gizli Değil Hatası Nasıl ÇözülürBağlantınız Gizli Değil Hatası Nedir?Bağlantınız Gizli Değil Hatası Ve ÇözümüBağlantınız Gizli Değil Hatası Ve Çözümü NedirBağlantınız Gizli Değil Hatası ÇözümüBağlantınız Gizi Değil Hatası AndroidBağlantınız Gizi Değil Hatası ösymBağlantınız Gizi Değil HatasıGoogle Bağlantınız Gizi Değil HatasıBağlantınız Gizi Değil Hatası Windows 7Telefonda Bağlantınız Gizle Değil HatasıBağlantınız Gizi Değil Hatası MEB

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol