Anonim Olarak Instagram Hikayeleri Nasıl İzlenir

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Instagram Hikayeleri, kullanıcıların şu anda neler yaptıklarını paylaşmalarına olanak tanır ve Hikaye afişleri, Hikayelerini kimlerin görüntülediğini görebilir. Bir kişi size Instagram Hikayesine erişme izni verirse, onu izlemenizden hoşlanırlar.

Ancak, herhangi bir nedenle adınızın izleyici listesinde olmasını istemeyebilirsiniz. Instagram Hikayelerini anonim olarak görüntülemenin pratik yollarının bir listesini derledik.

Uçak Modu ile Instagram Hikayelerini Anonim Olarak Görüntüle
2 Görüntü
Uçak modu kapalı
Android'de uçak modu açıldı

En iyi Hikayeler önceden yüklenmiştir, böylece kullanıcılar uygulamayı açtıktan hemen sonra bunları görüntüleyebilir. Belirli bir kullanıcının Hikayesini önceden yüklemek için profilini açıp birkaç saniye bekleyebilirsiniz.

Ardından telefonunuzu uçak moduna alın ve Hikayeyi oynamak için profil resmine tıklayın. Herhangi bir bağlantı olmadan Hikayeyi görüntüleyebilirsiniz ve adınızı güncellemeyecektir. Ancak, telefonunuzu internete bağladığınızda görünümler güncellenebilir.

Hikayeleri izlemenin ortasında bağlantıyı kaybetme olasılığı da vardır. Instagram, özellikle kullanıcı birden fazla hikaye yüklemişse, tüm Hikayeleri önceden yükleyemeyebilir.

Kullanıcının Bilmeden Hikayeleri İzlemek İçin Başka Bir Instagram Hesabı Kullanın
Listede adınız olmadan Instagram Stories'i izlemenin ve ekran görüntüsü almanın en etkili yolu başka bir hesap kullanmaktır . Kullanıcı bu hesabı tanımıyorsa, Hikayeyi kimin gördüğünü bilemez.

Hesap herkese açık ise başka bir kimlikten Hikayeleri izlemek mümkündür. Ancak, kullanıcının özel bir hesabı varsa, erişim elde etmeden önce onları takip etmelisiniz.

Instagram (IG) Öykü Görüntüleyici Uygulamalarını Kullanın

Instagram hikaye görüntüleyici ve indirici
Instagram hikayesi anonim olarak görüntüleniyor

Sosyal medya hikayeleri son birkaç yılda popülerlik kazandı. Bu popülerlik sayesinde, hikayeleri anonim olarak görüntülemenize izin vermek için birkaç üçüncü taraf uygulaması ortaya çıktı. Akılda tutulması gereken bir şey olan güvenlik tehdidi riski taşıyan verilerinize erişim kazanırlar.

Bu uygulamalar yalnızca herkese açık hesapların hikayelerini görüntülemenize izin verir. Çoğu Android sürümü ücretsizdir, ancak Instagram Hikayelerini anonim olarak görüntülemenize yardımcı olacak iPhone için uygulama içi satın alımlar vardır.

Herkese açık Hikayeleri görüntülemek ve indirmek için bir IG Hikayesi görüntüleyici kullanabilirsiniz . Bazı sürümler ayrıca bir profil resmi indiricisi ile birlikte gelir.

İşleri Gizli ve Anonim Tutun
Instagram Hikaye özelliği ile birlikte gelir, ancak bazen insanlar Hikaye sahibinin adını izleyiciler listesinde görmesini istemez.

Yukarıdaki kılavuzda, Instagram Hikayelerini anonim olarak izlemenin üç yolunu araştırdık. Bu yöntemler, kullanıcıların haberi olmadan IG Hikayelerini görüntülemenize izin verir. Hangi yöntemi seçeceğiniz, konfor seviyenize ve yönteme olan güveninize bağlıdır.

Alıntı: https://www.makeuseof.com/how-to-watch-instagram-stories-anonymously/

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol