WhatsApp Görüntülü Arama Kaydedilir mi?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Görüntülü görüşmeleri kaydetmek, işletmelerin ekiplerinin verimli bir şekilde çalışmasını sağlar ve insanların not almak yerine tamamen görüşmeye ve o sırada orada bulunan kişilere odaklanmasına olanak tanır . Bir video görüşmesini nasıl kaydedeceğinizi öğrenelim. 

Görüntülü arama kaydı nedir? WhatsApp Görüntülü Konuşma kaydedilir mi?

Tüm WhatsAap'ın son sürümünü kullanan herkes görüntülü arayabilir hatta Android telefonunuzdaki bir özelliği kullanarak bu görüşmeleri kaydedebilirsiniz.

WhatsApp’ta görüntülü aramayı kaydetme, özellikle iş toplantılarında veya önemli görüşmelerde hayat kurtarıcı olabiliyor. Yaptığınız görüşme çok önemliyse ya da yaptığınız görüşmeyi bir anı olarak saklamak istiyorsanız, WhatsApp’ta görüntülü aramayı kaydetmeniz gerekiyor.  Ne yazık ki uygulamanın resmi sürümünde bu yönde bir ayar ya da özellik yok. Yani sadece

WhatsApp’ın özelliklerinden yararlanarak görüntülü görüşmeyi kayıt altına almanız mümkün değil. Eğer telefonunuz destekliyorsa varsayılan ekran kaydı özelliğini kullanabilirsiniz ya da yardımcı bir uygulamaya ihtiyacınız var.

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

Dolar Yorum