Telefonunuza Snapchat Videoları Nasıl Kaydedilir?

Snapchat Hikayeleri, Snapchat uygulamasında kısa ömürleriyle meşhurdur, ancak onları sonsuza kadar telefonunuzda yaşatmanın bir yolu var.

Belki daha sonra izlemek veya paylaşmak için Snapchat videolarını telefonunuza nasıl kaydedeceğinizi tam olarak anlamadınız veya belki de Snapchat'in kullanıcıların videolarını kaydetmenize izin verdiğinin farkında bile değildiniz - özellikle uygulamanın kaybolan Hikayeler için bilinmesi nedeniyle .

Bu makale, ister kendinize ister platformdaki diğer kullanıcılara ait olsun, Snapchat videolarını telefonunuza nasıl kaydedeceğinizi gösterecektir.

Kendi Snapchat Videolarınızı Telefonunuza Nasıl Kaydedebilirsiniz?
Snapchat logosunun gösterildiği bir telefonun fotoğrafı

Akıllı telefonlar harika ve yeterli kameraya sahip olsa da, düzenleme özellikleri arzulanan çok şey bırakıyor. Bazen resimlerinize ve videolarınıza daha fazla yetenek eklemeniz gerekir; işte burada Snapchat devreye giriyor.

Snapchat, videolarınızı ve resimlerinizi bir üst seviyeye çıkaran ve güzel, ilgi çekici içerik oluşturmanıza olanak tanıyan bir dizi filtreye sahiptir. Ancak Snapchat kreasyonlarınızı diğer uygulamalarda arkadaşlarınızla nasıl paylaşırsınız?

Şimdiye kadar, arkadaşlarınızla paylaşmak için Snapchat tarafından düzenlenen resimlerinizin ve videolarınızın ekran görüntülerini ve ekran kayıtlarını alıyor olabilirsiniz. Ama daha iyi bir yol var.
Snapchat, görüntüleri ve videoları daha sonra izlemek veya doğrudan arkadaşlarınızla paylaşmak için telefonunuza kaydetmenize olanak tanır. Bu, video bağlantıları yerine gerçek içeriği olduğu gibi paylaşmanıza olanak tanır. Videolar söz konusu olduğunda, bu, arkadaşlarınızın onlara gönderdiğiniz videoları gerçekten izlemesini daha olası hale getirir.

Snapchat fotoğraflarını ve videolarını telefonunuzun film rulosuna nasıl kaydedeceğiniz aşağıda açıklanmıştır...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol