Snapchat'te Snaps Nasıl Remikslenir?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Snapchat'in Remix özelliği, arkadaşlarınızın Snap'lerinden oluşturulan yeni Snap'ler oluşturmanıza olanak tanır. TikTok'un Duets özelliği gibi, orijinalin yanında kendi Snap'inizi oynatırken kaydedebilirsiniz.

Bu makale size Snap Remiksleri yapmayı ve Snapchat deneyiminizi başka bir eğlence düzeyine taşımayı gösterecek.

Snapchat Remiksleri Nelerdir?
Remix, bir arkadaşınızın Snap'ine bir video yanıtı kaydetmenizi sağlarken, onun klibi doğrudan yanında oynatılır. Remiksinizi kaydettiğinizde, videonuzun orijinal klibin yanında, üstünde veya köşesinde görünmesi gibi farklı formatlar seçme seçeneğiniz vardır.

Bu özellik, tipik olarak gerçek şarkı düetlerinin yanı sıra komik işbirlikleri veya tepkiler için ayrılan TikTok'un Duets'ine açık bir şekilde benzer. Düetler, esasen, orijinal videoyu yenisiyle birlikte görüntüleyen ikisi bir arada videolardır. TikTok, Snapchat gibi, kullanıcıların Duet'in düzenini değiştirmesine izin verir.

Hikayeler sekmesini açın ve Remikslemek istediğiniz Snap'i seçin.
Sağ üstteki üç dikey nokta simgesine dokunun , ardından Remix Snap'i seçin .
İşleri renklendirmek için soldaki düzen menüsünden farklı çerçeveler seçebilirsiniz.
Snap'inizi normalde yaptığınız gibi düzenleyin; GIF'ler, çıkartmalar, filtreler ve daha fazlasını ekleyin.
Son olarak, Remix'i arkadaşınızla paylaşmak için Gönder simgesine basın .
Eski Snap'lerinizin Remikslerini de yapabilirsiniz. Bunu yapmak için Anılar sekmenizi açın, bir Snap seçin ve ardından yukarıdaki 2-5 arasındaki adımları izleyin.


Snapchat'te GIF Nasıl Gönderilir

Şimdilik, arkadaşlarınızın Snap'lerinden yaptığınız Snap Remikslerini kaydedemez veya paylaşamazsınız. Ancak kendi Anılarınızı kullanarak oluşturduğunuz Remiksleri kaydedebilir, paylaşabilir ve gönderebilirsiniz.

Snap'lerinizle Daha Yaratıcı Olun
Remix özelliği, Snapchat ile eğlenmenin daha yaratıcı yollarını sunar. Snapchat'i daha heyecanlı hale getirmek için bu özellikten yararlanın ve arkadaşlarınızla eğlenceli paylaşımlar yapın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13