Nasıl Twitter Takipçisi Satın Alabiliriz?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!Twitter takipçi satın almak suç mu?

Birçok Twitter kullanıcısı, çevrimiçi popülerliklerini hızla artırmak için yasal olarak daha fazla takipçi satın alır. Bu nedenle, takipçi satın almayı düşünüyorsanız, bunun tamamen yasal olduğundan ve yasalara aykırı olmadığından emin olabilirsiniz.

Twitter takipçileri sahte olabilir mi?

Twitter ve diğer sosyal medya platformları sahte takipçileri yasaklar . Ancak çoğu hesabın çok sayıda sahte takipçisi vardır. Bir tahmine göre, Twitter takipçilerinin %5-30'u sahtedir ve botlar, etkin olmayan kullanıcılar, spam hesaplar, propaganda ve ilgisiz veya gerçek dışı kullanıcılar içerebilir.
 

Twitter takipçileri satın almak için en iyi yer UseViral.com'dur . Bu site, gerçek kişiler olan gerçek takipçiler satar ve bu kullanıcılar Twitter'da aktiftir, bu nedenle size beğeniler, yorumlar ve retweetler verirler. Social Savior kaliteli hizmet sunar, güler yüzlü 7/24 müşteri destek ekibine sahiptir ve yeniden doldurma garantisi sunar.

Takipçilerin sahte olup olmadığını anlayabilir misin?
Markalar şunlara bakarak sahte takipçileri tespit edebilir: aşırı etkileşim oranları (çok yüksek veya çok düşük), istenmeyen yorumlar ve düzensiz sayıda takipçi/takip oranı . Ayrıca etkileyici profillerini analiz etmek ve hedef kitlenin özgünlük düzeyini ortaya çıkarmak için ücretsiz araçlar kullanabilirler - ama daha sonra buna daha fazla değineceğiz

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol