Instagram Mavi Tik Kimlere Veriliyor?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkate değer Hesabınız tanınmış, çok aranan bir kişiyi, markayı veya kuruluşu temsil etmelidir . Birden fazla haber kaynağında öne çıkan hesapları incelenir ve ücretli veya sponsorlu medya içeriği inceleme kaynağı olarak kabul edilmemektedir.
Sosyal medya dünyasında mavi tik, popülerlik göstergesi olan bir statü sembolüdür. Twitter, Facebook, Instagram vb. birçok sosyal medya platformunda mavi tik almak mümkündür. Sosyal medya platformları, sadece gerçek iseniz, hesabınız aktifse ve kayda değer işler yapıyorsanız, size mavi tik verir.
Instagram'da mavi onay kimler hak kazanır?

Başvuru sürecinde (doğrudan uygulamada mevcuttur) aşağıdakilere ihtiyacımız var: Hesabınız gerçek bir kişiyi, kayıtlı işletmeyi veya kuruluşu temsil etmelidir . Hesabınız, temsil ettiği kişi veya işletmenin benzersiz varlığı olmalıdır. Önemli kuruluşlar (örneğin evcil hayvanlar veya yayınlar) da uygundur.

INSTAGRAM Onaylı Hesap "MAVİ TİK" kime veriliyor?

Takipçi sayısına bağlı gelişen bir durum değildir. Gerçek kimliğiyle başvuru yapan, profilde fotoğrafı, adı soyadı olup başvuru yapan herekese verilebiliyor. Aylık fiyatı ise, 10 doladır

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al