Bireyselleştirilmiş Eğitim Hazırlama Semineri

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Özel eğitim ihtiyacı olan öğrenciler ile çalışan öğretmenlerimiz için hazırlanan “Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı Hazırlama Semineri”, Öğretmen Bilişim Ağı’nda (ÖBA) erişime açıldı.

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (BEP) hazırlama ve geliştirme çalışmalarına yol göstermek amacıyla “Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı: Tüm Öğretmenler İçin Yol Haritası” hazırlanan kılavuz doğrultusunda oluşturulan seminer içeriğinde; öğretmenlerin BEP hazırlama, uygulama ve izleme sürecine yönelik genel bilgiler ile farklı kademelerde öğrenim gören öğrenciler için hazırlanan BEP örnekleri yer almaktadır. Ayrıca seminer içeriği, okul/sınıf içinde karşılaşılabilecek durumlara yönelik öneriler ile yetersizlik türleri ve özelliklerine yönelik bilgiler de eklenerek zenginleştirilmiştir.  

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir; Genel Müdürlüğümüzce özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerimize sunulan eğitim hizmetlerinin niteliğinin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalara bir yenisinin daha eklendiğini belirterek “Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı Hazırlama Semineri”nin özel eğitim ihtiyacı olan tüm öğrencilerimizin eğitim hizmetlerinde görev alan, bu yolda gönlünü ve emeğini ortaya koyan tüm öğretmenlerimiz için hayırlı olmasını diledi.  

Sayın Özdemir; tüm öğretmenlerimizin her zaman destekçisi olduklarını belirterek hazırlanan bu seminer programının faydalı olmasını ve öğrencilerimize daha kaliteli bir eğitim hayatı sunma noktasında katkı sağlamasını dileyerek emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Webdeöğren.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Threads beğeni satın al

backlink Spor haberleri fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak