KANSERE YAKALANMIŞ TANIDIĞINIZ VARSA BU AMCA ile TANIŞTIRIN !

Akhisar’ın Hürriyet Mahallesi’nde insanlara dağdan topladığı otlarla şifa dağıtan Lütfü Acet, kanser hastalığının nasıl tedavi edildiğini anlattı. Kanser otu adlı otun 20 günlük kullanımının ardından kanserin vücuttan atılacağını ifade eden Acet, “Yıl içinde bahar ayları ve Ağustos ayı arasında kanser otunun toplanması gerekiyor. Ağustostan sonra olmaz. Belirli yükseltiye sahip dağlık bölgelerde yetişiyor. En iyi etkiye sahip olanları ise Manisa’da yetişiyor. 1987 yılından bu yana yani 30 yıldır ben bu otu kanser hastalarının ulaşmasını sağlıyorum. Bunu da sadece Allah rızası için yapıyorum. Hastalardan herhangi bir ücret kabul etmiyoruz. Bir kuruş almışlığımız yok” dedi.

“20 GÜNDE KANSERİ BİTİRİYOR”

20 günlük bir kullanımın ardından kanserin tamamen tedavi edileceğini belirten Acer, “Kanser hastası 20 gün bu ottan kullanırsa hiçbir şeyi kalmaz. Bütün kanser türleri için geçerli. Son zamanlarda çok yoğun bir talep var. Artık isteğe yetişemiyoruz. Topladığımız otları sadece bize gelene veriyoruz artık, durumu acil olana daha çabuk ulaşmak istiyoruz” diye konuştu.

6 YILLIK KANSERİ YENDİM

Kanserden öleceği anda bu ot vesilesiyle kanseri yendiğini söyleyen Acet, “Kendim yaşadım bu acıyı. Bu hastalığı 6 sene geçirdim. Profesörler hiçbir şekilde tedavi olamayacağımı, öleceğimi söylediler. Gırtlak kanseriydim. Kara kara düşünürken bir şekilde bu kanser otu karşıma çıktı. Kaynatıp içtim, kanatıp içtim. 30 gün boyunca. Sonra kontrole gittiğimde hiçbir belirtinin kalmadığını söyledi doktorlar. Nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bildiğimden kanserden dertli kişilere yardım etmek istiyorum. Ben nasıl şifaya kavuştuysam, onların da kavuşmasını istiyorum” dedi.

Güncelleme {03.10.2016}

Manisaya bağlı Akhisarda, Hürriyet Mahallesindeki yaşamlarını sürdüren ve topladıkları otlarla kanserli hastalara şifa dağıttıklarını iddia eden Hasan Alemdar ve Lütfü Acet,kanseri yok eden otu keşfettiklerini söylüyorlar.

Kanser otu adı verdikleri bu otu dağlardan toplayıp kuruttuklarını ve kanser hastalarına ücretsiz bir şekilde Allah rızası için dağıttıklarını söylüyorlar...

Buraya kadar her şey normal,ama basında ve sosyal medyada çıkan haber ve bilgiler yukarıda yazdıklarımdan ibaret olduğu için haklı olarak insanların aklında bir çok soru işareti oluşmuş durumda; "bu ot ücretsizse neden bu otun ismi sır gibi saklanıyor,yaşlı başlı adamlar o dağlarda gezip bu otları toplayıp bin bir zahmetle kurutup sırf babalarının hayrına mı bu otu dağıtıyorlar, eğer hayrına dağıtıyorsalar bu ot neden ifşa edilmiyor da sır gibi saklanıyor.

Kanser otu gerçekten kanseri yok ediyor mu?" tarzında tepki ve sorularla insanlar sosyal medyada ve internette cevap arıyorlar...

Sosyal medyada çığ gibi yayılan fakat bir çok sorunun cevapsız kaldığı bu konuyu sizler için araştırdık "kanser otu nedir?,kanser otunun gerçek adı nedir?,kanser otu nerede bulunur?,kanser otu nasıl temin edilir?,kanser otu tüm kaser hastalarına ve tüm kanser çeşitlerine iyi gelir mi,kanser otu kansere iyi geliyor mu yoksa sahtekarlık ve düzmece mi" bu soruları tüm detaylarıyla sizler için araştırdık ve cevapladık.

Öncelikle kanser otu diye bahsedilen-bilinen otun adı; Latince"İnula-viscosa",halk arasında "yapışkan andız otu" olarak bilinen bir ot.Türkiyenin hemen hemen her bölgesinde mayıs ile ağustos ayları arasında bulabilirsiniz!..

Kanser Otunu dağıtan amca:
Lütfü ACET Amca
Cep Telefonu 0539 765 3069
Hürriyet Mah. 407 Sokak No 28 Akhisar/ Manisa

Kanser Otu-Yapışkan Andız otunun resmi:
Kanseri Tedavi Eden Kanser Otu Yapışkan Andız Otu

Kanser otu gerçekten ücretsiz mi dağıtılıyor,yoksa ticarete dönüştürülüp (parayla) ücret karşılığında mı satılıyor,kanser otunu dağıtan kişilerin amacı ticari mi yoksa Allah rızası için mi yapıyorlar,Hasan Alemdar ve Lütfü Acet amcalar dolandırıcı mı yoksa dürüst insanlar mı?

İşte bu soruların yanıtı: Araştırmalarımız sonucunda Hasan Alemdar ve Lütfü Acet amcalarımızın gerçekten bu işi Allah rızası için yaptıklarını gördük, boyalı basında ve sosyal medyada insanlara kısıtlı bilgiler sunulduğu için insanlar haklı olarak bu olayın bir düzmece, bu kişilerinde bu otu satarak ticarete dönüştüren dolandırıcı ve düzenbaz olduklarını sanmışlar, fakat durum hiçte öyle değil,bu amcalarımız gerçekten bu otu dağlardan toplayıp kurutuyor ve ihtiyacı olan kişilere ücretsiz bir şekilde dağıtıyorlar, hoş o kadar emeğe karşılık ücret karşılığında da satabilirlerdi ama kesinlikle ücret talep etmiyorlar;

Dikkatimizi çeken bir diğer detayda basında çıkan haberlerin onları gerçekten çok yormuş ve bunaltmış olduğuydu,bulundukları türbenin önü Türkiyenin bir çok yerinden gelmiş farklı plakalı araçlarla dolu.

Biz amcalarımızı gördük bu kişiler asla dolandırıcı değil, topladıkları bitkileri ücret karşılığında satmıyorlar.

Latincesi "İnula-viscosa" halk arasında "yapışkan andız otu", bir diğer adıyla "Kanser Otu" gerçekten kansere iyi geliyor mu yoksa uydurma mı?..

Yapışkan Andız Otunun Yıllardır Bilinen Etkilerinden Bazıları :

- Ekspektoran olarak (balgam söktürücü),
- Bazı solunum yolları hastalıklarında rahatlama sağlanması için diyaforetik (terletici) olarak,
- Antihelmintik etkisi sayesinde sindirim sistemindeki kurt ve parazitleri öldürerek düşürmek için,
- Mide fonksiyonlarına ve mide kanseri gibi bazı hastalıkların tedavisine yardımcı olmak amacıyla,
- Diüretik amaçlı (idrar söktürücü),
- Astım, bronşit, dinmeyen öksürük, tüberküloz nedeniyle meydana gelen öksürük gibi şikayetleri veya hastalıkları iyileştirmeye yardımcı olur.

Yapışkan andız otu yıllarca özellikle gırtlak kanseri ve göğüs kanserinde en etkili olmak üzere mide kanseri,kan kanseri,bağırsak kanseri,üst ve alt solunum yolları ile ilgi bütün rahatsızlıklarında kullanılmış ve olumlu sonuçlar alınmış bir bitki.

Bu otu bir çok kaynaktan sizler için araştırdık,yapışkan andız otu hakkında gerçekten çok az araştırma yapılmış bu yüzden çok fazla bilgiye rastlayamadık ama kısaca şunu söyleyebiliriz ki; bu otun tüm kanser türlerine iyi gelmese de özellikle:
Mide,
Göğüs,
Akciğer
Karaciğer,
Solunum yolları ile ilgili kanser tedavilerinde kullanıldığını ve bir çok hastada iyi sonuçlar alındığını öğrendik.

Alınan olumlu ya da olumsuz sonuçların kişiden kişiye, hastanın durumuna göre ve hastalığın evresine göre değişiklik gösterebileceği de edindiğimiz bilgiler arasında...Kısacası Kanser otu diye bilinen bu otu kullanıp kullanmamak size kalmış. Şifa Allahtandır. Ot ve otu bulan insanlar sadece birer aracı ve vesiledir...

Kanser Otu - Yapışkan Andız Otu Nasıl Kullanılır?

1 litre suyu kaynattıktan sonra 2-3 orta boy otun dalından elinizle bölerek kaynayan suyun içine atıp 10-15 dakika demleyin. Demledikten sonra cam bir sürahiye doldurun. Elde edilen 1 litre su sabah uyandıktan sonra akşam yatana kadar tüketilir. 21 gün bu işleme devam edilip hastalığınızın durumuna bakılacak. Büyük ölçüde değişme olması gerektiği söyleniyor.Değişme olmazsa küre 1 hafta ara verilir ve 1 hafta aradan sonra bir 21 gün daha kür kullanılır. Daha da emin olmak isterseniz tekrar doktor kontrollerinden geçerek durumu teyit edebilirsiniz.

Not : Kemoterapi gören hastalarda kemoterapi tedavisi bittikten sonra kullanılması gerekiyormuş, kemoterapi tedavisi görürken kullanılmaması öneriliyor.

Kanser Tedavisi için doğal yöntem bulan ve uygalayıp kanserden kensisi şifa bulan, hiçbir ücret almadan insanlarla bilgisini paylaşan bu amcanin telefon ve adresi bilgisi aşağıda

Lütfü ACET Amca
Cep Telefonu 0539 765 3069
Hürriyet Mah. 407 Sokak No 28 Akhisar/ Manisa

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13