24 Kasım Öğrenci Konuşma Metni

Okulda Öğretmenler Günü'nü kutlamak, okul günlerinden kalan en güzel anılardan biridir. Şüphesiz, herkesin buna katılacağını söyleyebiliriz. Tüm süslemelerin yanı sıra özenli oyunlar, denemeler ve konuşmalar ile öğretmenlerimizi şaşırtmak için hazırlanmaya başlanması, hafızalarda iz bırakan bir olaydır.


Öğrenciler için İngilizce Öğretmenler Günü Konuşması Konuşma 1: Tüm öğretmenlerime ve sevgili arkadaşlarıma günaydın. Dünyanın ışığı, karanlıktaki fener ve bize hayatta kalma gücü veren umut, öğretmenimizdir. Bugün Öğretmenler Günü'nü kutluyoruz. Geleceğin hepimiz için parlak olduğundan emin olmak için her gün çalışan yetenekli ruhları onurlandırmak için bir gün ayrıldı. Tüm öğretmenleri kocaman bir alkışla karşılayalım. Bu güzel vesileyle, bizlerin şekillenmesinde kusursuz katkıları olan tüm öğretmenlerimize dileklerimizi iletme fırsatını yakalayalım. Her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlarız .

Öğrenciler öğretmenlerine nasıl ve neden onlar için özel olduklarını anlatmak için

Tüm öğretmenlerime ve sevgili arkadaşlarıma günaydın. Dünyanın ışığı, karanlıktaki fener ve bize hayatta kalma gücü veren umut, öğretmenimizdir. Bugün Öğretmenler Günü'nü kutluyoruz.

Geleceğin hepimiz için parlak olduğundan emin olmak için her gün çalışan yetenekli ruhları onurlandırmak için bir gün ayrıldı.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol