Aynı Yıl İçerisinde Hem İl Dışı Hem de Eş Durumu Yapılabilir mi?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Aynı Yıl İçerisinde Hem İl Dışı Hem de Eş Durumu Yapılabilir mi?
Aynı yıl içerisinde yer değiştirme kaç kez yapılabilir? Aynı yılda 2 kez yer değiştirme yapılır mı? Aynı yılda hem il dışı, hem de eş durumundan dolayı tayin istenebilir mi?
2015 Yılında yayınlanan özür durumu atama başvuru kılavuzunda da yer aldığı gibi, aynı yıl içinde hem il dışı, hem de eş durumu tayini istenebilmektedir.
Aynı yıl içerisinde hem il değişikliği yapan öğretmenler, Ağustos ayında "eş durumu" gibi mazeret tayin hakkı bulunmaktadır. 

Anahtar Kelimeler:
Müdür Yardımcısı Il Dışı Tayin Isteyebilir Miİl Içi Tayinden Sonra Eş Durumuİl Içi Yapan Il Dışı Yapabilir Miİl Içi Eş Durumu Tayini şartlarıAlan Değişikliği Yapan öğretmenler Il Dışı Tayin Isteyebilecek Mi3 Yılını Dolduran Sözleşmeli öğretmen Eş DurumuÖğretmenlikte Tayin Isteme şartlarıZorunlu Hizmet Bitmeden Tayin Isteme2022 ÖĞRETMEN ATAMA VE YARDIMLAŞMAIl çinden Sonra Il Dışı Tayin Istenebilir Mi20 Soruda Özür Grubu AtamalarıIl Dışı Isteyen Aynı Yıl Eş Durumu Isteyebilir Miİl Dışı Ve Mazeret Atamasına Başvuracak ÖğretmenlerİL İÇİAynı Ilçe Içinde Eş Durumu Olur MuAynı Ilçe Içinde Eş Durumu Olur Mu?Il Dışı Tayin Ne Zaman IstenirIl Dışı Tayin Ne Zaman Istenir?Il Dışı Tayinden Sonra Eş Durumu Yapılır MiIl Dışı Tayinden Sonra Eş Durumu Yapılır Mi?Il Dışı Tayin Isteyen öğretmen Eş Durumu Isteyebilir MiIl Dışı Tayin Isteyen öğretmen Eş Durumu Isteyebilir Mi?İl Dışı Yer Değiştirmeler Öncesi Çok Sorulan SorularHem Il Dışı Hem Eş Durumu Yapılabilir Mi Aynı YılAynı Yıl Hem İl Dışı Hem Özür Durumu Ataması Yapılabilir MiAynı Yıl Hem İl Dışı Hem Özür Durumu Ataması Yapılabilir Mi ?öğretmen Tayin Hakkı Kaç Defa VarTayinYer DeğiştirmeBir Yılda Kaç Kez Tayin Istenebiliröğretmen Mazeret Tayin Hakkıöğretmen Tayin Hakkıöğretmenlerin Tayin HaklarıBir Yıl Içinde Kaç Kez Tayin IstenebilirAynı Yılda 2 Kez Tayin IstenebilirmiAynı Yıl İçerisinde Hem İl Dışı Hem De Eş Durumu Yapılabilir MiAynı Yıl İçerisinde Hem İl Dışı Hem De Eş Durumu Yapılabilir Mi?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz