1. Sınıf Öğrencileri İçin Tatil Ödevi

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

1. Sınıfa giden öğrenciler neler yapmalı? Özellikle 1. sınıfa giden öğrenci velileri, 
Okuma ve Yazım Atölyesi Dersleri sırasında öğretilen kelime düzeyindeki çalışmalara dayanmaktadır. Her hafta, çocuklar yeni 'sesler' ile tanışır ve daha sonra bunları okurken ve yazarken nasıl uygulayacaklarını öğrenirler ('bölümlere ayırma' ve 'kelime oluşturma' yoluyla). Çocuklara ayrıca ezberlemeleri veya 'ezberle' öğrenmeleri gereken 'Aldatıcı Sözler' de öğretilir. Bununla ilgili daha fazla bilgi için veya çocuğunuzun öğrenimini daha da genişletmeye nasıl yardımcı olabileceğiniz için lütfen Birinci Sınıf öğretmenlerimizle görüşün.

1. Sınıfa giden öğrencilerin bolca kitap okumaları, onların daha hızlı bir şekilde okuma yazma öğrenmelerini sağlayacaktır. Tatillerde bolca kitap okumak her zaman, avantaj sağlayacaktır.

Özellikle tekerlemeler, bilmeceler içeren kaynaklarda işe yarayacaktır. 


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı