WeWay (WWY) Token Nedir? WeWay (WWY) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

WeWay - Yaratıcı Ekonomi için Web 3.0 Ekosistemi. 

1) WeWay Academy - Çok çeşitli blok zinciri, kripto ve Web 3.0 ile ilgili kurslar, web seminerleri ve atölye çalışmaları içeren Learn2Earn dijital platformu. 

2) NFT Pazar Yeri - Çok zincirli NFT'ler, deneyimler ve metaverse giyilebilir pazar yeri. 

3) WeWay City Metaverse - Yaratıcı ve Marka merkezli fütüristik dijital alan. 

4) WeWay Kazanmak için Taşı oyunu - Kullanıcıların rutin sanal etkinliklere katılırken pasif gelir elde etmelerine izin verin. 

5) IDO Launchpad - İçerik oluşturucular tarafından desteklenen başarılı projelerin yürütülmesine yardımcı olmak için tescilli fırlatma paneli.

WeWay ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.ioMEXC, BKEX, LBank, Coinsbit

WeWay (WWY) Nedir?

WeWay, içerik oluşturucular, ünlüler ve hayranları için çok zincirli bir belirteç ve NFT Marketplace ile bir Eğlence ekosistemidir. WeWay, türünün ilk örneği Influencer Metaverse'i oluşturmayı hedefliyor ve halihazırda Deneyimler, Kaynak Yaratma, Akış ve Özel Üye Kulüpleri ve Oylama mekanizmaları sağlıyor. Kullanıcılar, görevlere katılarak, içerik oluşturma sürecine katılarak, NFT'lerini bilet, sanat eseri, gelir payları veya başka şekillerde satın alarak, tutarak ve yeniden satarak en sevdikleri ünlülerle etkileşime girebilir. WeWay bir meta veri deposuna doğru genişliyor ve sanal turizm, sanat galerileri, dijital moda, müzayedeler, geliştiriciler için araç takımları, arsa sahibi olma/satma/kiralama/kiralama ekleyerek 2022'nin 4. çeyreğinde piyasaya sürmeyi planlıyor. VR, AR ve XR teknolojilerinin kullanımını uygulamak.

WeWay'in Kurucuları Kimlerdir?

WeWay Platformunun CEO'su ve kurucu ortaklarından biri olan Fuad Fatullaev, aynı zamanda EHOLD'un (WeWay'in ana şirketi) CPO'su olarak görev yapıyor - kendi uygulama alanlarında benzersiz uzmanlığa ve geniş deneyime sahip teknoloji odaklı bir uluslararası şirketler grubu. özel blok zinciri yazılım geliştirme, Kurumsal blok zinciri çözümleri, Tokenizasyon ve NFT, Akıllı sözleşme geliştirme, Kripto para borsaları, Dijital cüzdanlar, Merkezi olmayan uygulama, Web ve mobil uygulamalar AR/VR çözümleri geliştirme, Makine öğrenimi, Derin öğrenme VR/AR teknolojileri.

Token adı: WeWay
Token sembolü: WWY

Web sitesi: https://ritestream.io/

WeWay (WWY) Token nereden satın alabilirim?

WeWay (WWY) Token Nasıl Satın Alabilirim

WeWay (WWY) Token NEREDEN ALINIR?

WeWay (WWY) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP WeWay (WWY) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gate.İo Puanlar Ne İşe Yarıyor? Gate.io Borsası Nasıl Kullanılır?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol