UBXS Token (UBXS) Nedir? UBXS Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

UBXS Token, gelişmiş blok zincir teknolojileri yaratan bir şirket olan Bixos Inc. tarafından piyasaya sürülen bir Utility Token'dır. Bu tokenin amacı, gayrimenkul tapularını yasal olarak NFT'ye dönüştürerek fiziksel ve sanal dünyaları bir araya getirmektir. Yatırımcıların gelecekte tapularını NFTize etmelerini sağlayacak daha büyük bir projenin küçük bir parçası olarak, herhangi bir şehirde gayrimenkul alıp satma, hatta gelecekteki pazarında bu mülklerde yürüyüş yapma fırsatı da yaratacak.

Token adı: UBXS Token
Token sembolü: UBXS

Web sitesi: https://bixos.io/en.html

UBXS Token ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.ioPancakeSwap (V2), ve .Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

UBXS Token gerçek dünyaya girdi. Projenin amacı 100 trilyon dolar pazar hacmine sahip gayrimenkul sektörünü blockchain, web 3.0., metaverse, tokenomics ve NFT teknolojileri ile birleştirerek fiziksel dünya ile sanal dünyayı (metaverse) buluşturmaktır.

Günümüzde blockchain teknolojileri daha istikrarlı ve fiziksel dünyaya uygulanabilir hale geldi. NFT'lerin tanıtılmasından sonra, blok zincir teknolojileri fiziksel dünya ile bağlantı kurabilmektedir. Bir diğer önemli gelişme olarak, DAO (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon) sayesinde, merkezi olmayan şirketlerin blok zinciri üzerindeki kapıları artık merkezi bir otoritenin onayına ihtiyaç duymadan açıldı. Bixos firması olarak hem güncel trendleri hem de geleceği şekillendirecek bir proje üzerinde çalışıyoruz. Uzman yazılım ekibimiz ve blockchain uzmanlarımızla birlikte size geleceği getiriyoruz.

UBXS Token nereden satın alabilirim?

UBXS Token Nasıl Satın Alabilirim

UBXS Token NEREDEN ALINIR?

UBXS Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP UBXS Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol