Aleph Zero (AZERO) Token Nedir? Aleph Zero (AZERO) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Aleph Zero, saniyenin altında kesinliğe sahip gizliliği artıran bir katman 1'dir. Aleph Zero bugüne kadar sürekli geliştirme için 15 milyon dolar topladı, Substrate Builder Programına katıldı ve ekibi 30'dan fazla kişiye genişletti. Aleph Zero, 2022'de güvenli çok taraflı hesaplama araştırmalarına ve sıfır bilgi kanıtlarına dayalı gizliliği artıran özellikleri etkinleştirmeyi planlıyor. Aleph Zero'nun arkasındaki ekip, Substrate için rastgelelik işaretçisi çalışmamız için bir Web3 Vakfı hibesi de aldı. Ana ağ, 0,9 saniyelik bir blok üretim ve kesinlik süresine sahiptir. Önceliğimiz anlık kesinlik ve mümkün olan en iyi güvenliği sağlamaktır. Ağ daha fazla benimsenmeye ulaştığında, odağımızı TPS'ye kaydıracağız.

Aleph Zero ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io, Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Aleph Zero (AZERO) nedir?
Aleph Zero, anında kesinliğe sahip, gizliliği artıran, Hisse Kanıtı halka açık bir blok zinciridir. Kurumsal kullanıma hazır, yüksek performanslı ağ, eşler tarafından gözden geçirilmiş ve bir ACM konferansında sunulan, Yönlendirilmiş Döngüsel Olmayan Grafik (DAG) tabanlı yeni bir fikir birliği protokolü üzerine kurulmuştur. Aleph Zero, DAG'yi aracı veri yapısı olarak kullanır, ancak yine de bir blok zinciri olarak kategorize edilebilir.

Aleph Zero bugüne kadar sürekli geliştirme, Substrate yığınıyla bütünleşme ve ekibi genişletme için 15 milyon dolar topladı. Proje başlangıçta kurucu ekip tarafından 2018'in başlarında, ayrıca arkadaşlar ve aile tarafından tohum öncesi bir tur aracılığıyla başlatıldı. Başlangıç ​​turu Aralık 2020'ye kadar büyük ölçüde tamamlandı. Kamu ön satışı, topluluk turları ve genel satış 2021'de tamamlandı.

Aleph Zero ana ağının ilk versiyonu 10 Kasım 2021'de yayına girdi.

Aleph Zero, 2022'de güvenli çok taraflı hesaplama araştırmasına (sMPC) ve sıfır bilgi kanıtlarına (ZKP) dayalı gizliliği artıran özellikleri etkinleştirmeyi planlıyor.

Aleph Zero, Substrate Builders Programının bir parçasıdır, ancak Aleph Zero bir Polkadot parachain değil, bağımsız bir ekosistemdir.

AZERO, Aleph Zero platformuna güç sağlayan yerel paradır.

Aleph Zero ekibi
Aleph Zero üzerinde çalışan ekip büyümeye devam ediyor ve şu anda ağ geliştirme ve benimsemeye katkıda bulunan 30'dan fazla kişiden oluşuyor.

Aleph Zero ekibinin önceki başarılarının listesi, ACM ICPC Dünya Finallerini, Uluslararası Matematik Yarışmasında birincilik ödülünü veya Simons-Berkeley Araştırma Bursunu içerir.

İş cephesinde, çalışanlarımız ve müteahhitlerimiz önde gelen girişimlerde, büyütmelerde ve şirketlerde deneyim kazandı.

Aleph Zero dört kişi tarafından kurulmuştur: Adam Gągol, Matthew Niemerg, Michał Świętek ve Antoni Żółciak.

Token adı: Aleph Zero
Token sembolü: AZERO

Web sitesi: https://alephzero.org/

Aleph Zero (AZERO) Token nereden satın alabilirim?

Aleph Zero (AZERO) Token Nasıl Satın Alabilirim

Aleph Zero (AZERO) Token NEREDEN ALINIR?

Aleph Zero (AZERO) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP Aleph Zero (AZERO) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol