MoonieNFT (MNY) Token Nedir? MoonieNFT (MNY) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

MoonieNFT, her NFT'nin %100 kullanılabilir olduğu ve verim üretiminin ona sahip olmak kadar kolay olduğu, KAZANILACAK bir OYUNdur. Fiyat Yarışlarına, Araştırma Laboratuvarına girebilir ve NFT'lerinizle oyun oynayabilirsiniz. Güzel tasarım, oyunlaştırılmış verim çiftçiliği ile size getirilen büyük garantili ödüller.

Moonie NFT bugünkü fiyatı $0,019830 USD, 24 saatlik işlem hacmi $826.417 USD. MNY / USD fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Moonie NFT son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #3360, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 2.000.000.000 MNY coin.

MoonieNFT, Moonie NFT yaratıkları tarafından desteklenen Play 2 Kazanç platformudur. NFT tabanlı oyna-kazan platformuyla oyunlaştırılmış getiri üretimi için yeni standardı tanıtıyor. Moonies, insanların kripto alanında aradıkları her şeyi temsil eden meta-evrenin piksel sanat avatarlarıdır. NFT sahipleri bir Rokete oturabilecek ve büyük nakit ödüller kazanmak için Fiyat Yarışlarına katılabilecekler. Normie'ye sahipseniz, OG Moonies'in daha iyi uzay ve roket teknolojisi geliştirmesine yardımcı olmak için haftalık bir Araştırma Laboratuvarında yakabilirsiniz. Ayrıca USDT yatırabilir ve Normies'in çalışmalarını finanse etmek için $MNY jetonumuzu kullanabilirsiniz. Her hafta, ilerlemeye devam eden Moonie araştırmasına en çok katkıda bulunan mal sahibi, USDT mevduat havuzundan elde edilen getiriyi kazanacaktır (Moonchest satışlarının %50'sini USDT yatıran kişilere taban APY olarak ödeme yaparız).

Token adı: MoonieNFT
Token sembolü: MNY

Web Sitesi: https://moonie.io/

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MoonieNFT (MNY) Token nereden satın alabilirim?

MoonieNFT (MNY) Token Nereden Satın Alabilirim

MoonieNFT (MNY) Token NEREDEN ALINIR?

MoonieNFT (MNY) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP MoonieNFT (MNY) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol