Liquidus (LIQ1) Token Nedir? Liquidus (LIQ1) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Liquidus, kripto varlıklarınızı önde gelen DeFi platformlarında kolayca stake etmenizi sağlayacak pratik bir araçtır. Hızla genişleyen Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ekosunu kitlelere sunacağız, kullanımı kolay, basit arayüzler aracılığıyla karmaşık süreçleri ortadan kaldıracağız. İnsanların DeFi hakkındaki düşüncelerini değiştirmek için buradayız ve çok beklenen web ve mobil uygulamamızın 2022'nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Liquidus bugünkü fiyatı $2,88 USD, 24 saatlik işlem hacmi $199.829 USD. LIQ / USD fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Liquidus son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #4018, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 93.000.000 LIQ coin.

Liquidus ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar PancakeSwap (V2), Hotbit, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Liquidus, kripto varlıklarınızı önde gelen DeFi platformlarında kolayca stake etmenizi sağlayan pratik bir araçtır. Likiditeyi ve staking'i basitleştirir, size merkezi olmayan ekonominin körüklediği prim oranları kazandırır. Liquidus yalnızca daha sorunsuz bir çiftçilik deneyimi sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda tutulan varlıklarınız için en iyi yatırımları seçecek, sıralayacak ve size göstererek paranızı daha da ileriye taşımanıza yardımcı olacaktır. Merkezi olmayan ilgi elde etmek için tek durak çözüm olmak Liquidus'un ana vizyonudur.

Token adı: Liquidus 
Token sembolü: LIQ1

Web Sitesi: https://liquidus.finance/

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Liquidus (LIQ1) Token nereden satın alabilirim?

Liquidus (LIQ1) Token Nereden Satın Alabilirim

Liquidus (LIQ1) Token NEREDEN ALINIR?

Liquidus (LIQ1) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP Liquidus (LIQ1) Token  ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol