Forward Protocol (FORWARD) Token Nedir? ForwardProtocol (FORWARD) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Forward Protocol, kullanıcıların blok zinciri uygulamalarını teknik bilgi olmadan dağıtmak için kullanabilecekleri kodsuz bir ortamı kolaylaştırmak için kullanımı kolay WordPress benzeri bir model kullanır. Forward Protocol, değer odaklı ekonomiyi birbirine bağlayan yerleşik NFT, DeFi, Gamification, AI, ML ve Social Tokens öğelerine sahiptir. Forward Protocol'den gelen uygulamalar, tek tıklamayla herhangi bir EVM uyumlu zincire dağıtılabilir. Forward Protocol, zincirler arası uyumlu, endüstriden bağımsız ve benimseme odaklıdır. Forward Protocol'ün nihai hedefi, Blockchain Teknolojisinin toplu olarak benimsenmesini hızlandırmaktır.

Web 3.0 için WordPress

Araç takımları blok zincirinden bağımsız, endüstriden bağımsız ve benimseme odaklıdır. Forward Protocol, kod içermeyen, sürükle ve bırak arabirimiyle kullanımı kolaydır ve kullanıcıların kendi uygulamalarını herhangi bir EVM zincirinde programlama becerisi olmadan dağıtmalarına olanak tanır.

Forward Factory : Herhangi bir platform, açık kaynak uygulamasını, tercih edilen akıllı sözleşmelerle (tamamen özelleştirilebilir), Forward Protocol ve $FORWARD ile önceden entegre edilmiş olarak yükleyebilir.

İleri Protokol mimarisi, belirli sorunlara hedefli çözümler sağlamak için değer odaklı ekonominin her bir bölümünü birden fazla akıllı sözleşmeye bölerek katmanlı olacak.

Forward Factory üzerinden sözleşme dağıtan platformlar, platformlarında kullanıcılar için ücretleri (gelir modeli) belirleyebilir, özellikleri açabilir/kapatabilir, şartları/politikaları değiştirebilir ve bu değişiklikleri iş modellerine kolayca entegre edebilir.

Süreç, platformların kendilerinin bir platform geliştirmesinden çok daha kısa bir teslim süresiyle konuşlandırılmasına ve blok zincirine hazır hale gelmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İleri Ekosistem
Forward Protocol * Forward Factory * Proof of Ownership (PoO) * İlk Değer Teklifi (IKO) * Proof of Value-Delivered (PoVD) * Proof of Value (PoV) * Dağıtılmış Ödüller ve Gelir Paylaşımı (DRRS) * Vadeli Kimlik * Vadeli Ödeme

Jetonlar ve Stake * FORWARD (Forward Token - Fayda) * FUSD (Forward USD - Stabil) * Stake & LP Sözleşmeleri * Yönetim

Token adı: Forward Protocol
Token sembolü: FORWARD

Web sitesi: https://www.thekillboxgame.com/

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Forward Protocol (FORWARD) Token nereden satın alabilirim?

Forward Protocol (FORWARD) Token Nasıl Satın Alabilirim

Forward Protocol (FORWARD) Token NEREDEN ALINIR?

Forward Protocol (FORWARD) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP Forward Protocol (FORWARD) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gate.İo Puanlar Ne İşe Yarıyor? Gate.io Borsası Nasıl Kullanılır?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13