CryptoCars (CCAR) Token Nedir? CryptoCars (CCAR) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

CryptoCars, arabalarla ilgili ilk P2E Oyun Projesidir.

CryptoCars, Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş bir PlaytoEarn oyundur. Oyun, 2006 yılında Amerika’da yapılan bilgisayar animasyonlu film olan Movie Cars’dan esinlenerek oluşturulmuştur. Her araba bir NFT Tokenini temsil eder CCAR Tokeni ise ekosistemin native tokeni olup ödül ve ödemelerde kullanılır.

CryptoCars şunlardan esinlenmiştir:

Movie Cars - Pixar Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından yayınlanan 2006 yılı Amerikan bilgisayar animasyonlu spor komedi filmi.

NFT Blok Zinciri Teknolojisi, dijital varlıklara sahip olduğunuzu kanıtlamanıza yardımcı olur. Çoğumuzun, özellikle erkek oyuncuların, rol yapma oyunlarını ve diğer oyuncularla yoğun yarış maçlarını sevdiğini biliyoruz. Biz de yapıyoruz, bu yüzden arabalarınızı diğerlerinden daha benzersiz ve özel kılmak için CryptoCars Blockchain tabanlı oyunu yaratıyoruz. Bununla birlikte, Sanal Yarış, Oyunculara Karşı Bilgisayarlar, Oyunculara Karşı Oyuncular, Turnuvalardan CryptoCars ile her anın tadını çıkarmanız için çeşitli yarış modu var.

CryptoCars bugünkü fiyatı ₺7,56 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺86.651.843 TRY. CCAR / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. CryptoCars son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2833, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 100.000.000 CCAR coin.

CryptoCars, Pixar Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures ve dijital varlıklara sahip olduğunuzu kanıtlamaya yardımcı olan NFT Blockchain Teknolojisi tarafından yayınlanan 2006 yılı Amerikan bilgisayar animasyonlu spor komedi filmi Cars adlı bir filmden esinlenmiştir.

Token adı: CryptoCars
Token sembolü: CCAR

Web Sitesi: https://cryptocars.me/

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CryptoCars (CCAR) Token nereden satın alabilirim?

CryptoCars (CCAR) Token nereden alınır?

CryptoCars (CCAR) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP CryptoCars (CCAR) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13